“Sharks” bezspēcīgi pret “Avalanche” (VIDEO)

Rūdolfs Balcers, likmetv
1. maijs, 2021, 8:22
Rūdolfs Balcers | Foto: TT NYHETSBYRÅN

Latvijas uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Sanhosē “Sharks” komanda piektdien cieta zaudējumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē.

“Sharks” izbraukumā ar rezultātu 0:3 (0:2, 0:0, 0:1) atzina Kolorādo “Avalanche” pārākumu.

Mājinieki vadību ieguva pirmā perioda otrajā pusē, kad Gabriels Landeskogs un Keils Makars divu minūšu laikā katrs guva pa vieniem vārtiem. Rezultāts bija nemainīgs līdz pat pamatlaika priekšpēdējai minūtei, kad pirmajos divos precīzajos metienos asistējušais Miko Rantanens raidīja ripu tukšos vārtos un pielika punktu “Avalanche” uzvarai – 3:0.

Denveras komandas vārtsargs Filips Grūbauers Covid-19 protokola dēļ nebija spēlējis kopš 12.aprīļa, vācietim atgriešanās mačā neitralizējot 21 “Sharks” hokejistu metienu. Viesiem ripu ķērājs Mārtins Džounss tika galā ar 33 raidījumiem.

Balcers piektdien uz ledus pavadīja 13 minūtes un 53 sekundes, no tām vairākumā vienu minūti un 42 sekundes, bet mazākumā – 25 sekundes. Liepājnieks pa vārtiem nemeta, pielietoja vienu spēka paņēmienu, zaudēja vienu ripu un cīņu noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs šosezon 36 spēlēs guvis septiņus vārtus, deviņreiz rezultatīvi piespēlējis un iekrājis pozitīvu lietderības koeficientu +1.

“Sharks” ar 45 punktiem 50 spēlēs Rietumu divīzijā ieņem sesto vietu, bet “Avalanche” ar 68 punktiem 48 cīņās ir otrā. Ceturto vietu cīņā par pēdējo ceļazīmi uz Stenlija kausu ieņem Sentluisas “Blues” komanda, kurai ir 52 punkti 48 dueļos.

Arī nākamās trīs spēles “Sharks” vienībai paredzētas pret Kolorādo “Avanalche” – vēl viena viesos, bet pēc tam divas mājās.

Ierasti NHL regulārajā čempionātā komandas katra aizvada pa 82 mačiem, taču šajā sezonā līdz 16.maijam vienības katra izspēlēs 56 dueļus.