40 EUR bezriska likme
Saņemt

Serēnas Viljamsas vīrs investē 4 miljonus neparastā likmju veikšanas startapā

Aleksiss Ohenians, Serēna Viljamsa, likmetv
8. novembris, 2021, 11:24
Foto: TT

ASV gatavojas revolūcijai sporta likmju veikšanas industrijā. “Reddit” līdzdibinātājs un tenisa leģendas Serēnas Viljamsas vīrs Aleksiss Ohenians kopā ar vairākiem partneriem kopā investējuši likmju veikšanas uzņēmumā “Wagr”, kas ļaus veikt likmes starp draugiem, padarot to par unikālu projektu pasaules mērogā.

“Wagr” būs aplikācija, kurā tiks veiktas likmes uz standarta notikumiem, taču tas notiks cilvēku starpā, kā rezultātā netiks iesaistīti bukmeikeri. Tas nozīmē, ka draugi, paziņas, ģimenes locekļi un ne tikai varēs sacensties viens ar otru, turklāt tas viss notiks caur viedtālruni.

Kā vēsta izveidotāji, sākotnēji tikt pie laimesta būs 50% iespējamība. Ļoti iespējams, ka “Wagr” nebūs pieejams futbola mačs starp Vāciju un Sanmarīno, jo, visticamākais, neviens cilvēks negribēs veikt likmi uz sliktāko futbola izlasi pasaulē.

Paredzams, ka nākotnē varēs sacensties arī ar nepazīstamiem cilvēkiem viena štata ietvaros, bet vienas likmes apmērs sākotnēji nevarēs pārsniegt 500 dolārus, taču par šo vēl norisinās diskusijas. “Wagr” kopumā apvienos likmju veikšanas, sociālo tīklu un iepazīšanās aplikācijas funkciju, jo arī viens no “Tinder” dibinātājiem Džastins Martins pievienojies projektam.

“Aplikācija samazinās līdz minimumam likmju veikšanas procesu – nepieciešams atrast tikai komandu, notikumu, pretinieku un uzlikt naudu,” saka viens no “Wagr” izveidotājiem Mario Maleivs. Uzņēmums pelnīs no komisijas maksām, un Maleivs ir pārliecināts, ka cilvēki būs gatavi atstāt nelielu daļu no laimestiem uzņēmuma kasē, pretī saņemot labas kvalitātes servisu.

Pagaidām gan jāatrisina birokrātijas problēmas, jo ne visos ASV štatos ir atļautas azartspēles, piemēram, Tenesijā un Virdžīnijā. Analītiķi aprēķinājuši, ka pašreizējais “online” azartspēļu tirgus valstī ir mērāms 30 miljardos dolāru, turklāt tendence ir vērtībai tikai un vienīgi pieaugt ar katru gadu.

Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis