40 EUR bezriska likme
Saņemt

Šabala turpina savu futbola ceļojumu un atgriežas Polijā

30. marts, 2021, 16:59

Latvijas futbolists Valērijs Šabala pametis Rumānijas čempionātu, lai pievienotos Polijas pirmās līgas klubam Belhatovas GKS, ziņo poļu portāls “Lodzkisport”.

Šī gada janvāra sākumā Šabala parakstīja līgumu ar Rumānijas klubu Konstancas “Viitorul”, kas futbolistu savās rindās apņēmās paturēt nākamos divus ar pusi gadus.

Otrdien Polijas portāls vēsta, ka Šabala atgriezies Polijā, kur spēlējis jau iepriekš. Viņš pievienojies pirmās līgas klubam no Belhatovas, kas pēc 22 spēļu kārtām ar 16 punktiem ieņem pēdējo vietu 18 komandu konkurencē.

Portāls vēsta, ka Šabala jaunajā komandā ieradīsies bez pārejas maksas. Šabala šosezon Rumānijas čempionātā aizvadīja piecas spēles, bet ar rezultatīvām darbībām neizcēlās. Tāpat viņš 59 minūtes nospēlēja vienā UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas turnīra spēlē.

2020.gadā Šabala spēlēja Lietuvas klubā Marijampoles “Sūduva”, kura sastāvā A līgā 13 spēlēs guva četrus vārtus, bet Eirokausos piedalījās divos mačos un vienā no tiem realizēja svarīgu pēcspēles sitienu.

Pirms tam Šabala bija Polijas kluba Legņicas “Miedž” sastāvā, pēc spēka otrajā līgā 16 spēlēs gūstot divus vārtus.

Kopš 2014.gada jūlija, kad Šabala no Rīgas “Skonto” kluba devās leģionāra gaitās, viņš komandas mainījis jau 17 reizes. Tiesa, liela daļa viņa ceļojumu saistīti ar “Club Brugge” spēlētāja izīrēšanas operācijām un atgriešanos klubā, kura pamatsastāvā viņš neiekļuva. Karjeras līkloči Šabalu aizveduši arī uz Kipru, Čehiju un Slovākiju.

Latvijas izlases rindās Šabala laukumā devies 53 spēlēs, kurās 12 reizes iekarojis pretinieka vārtus. Viņš ir rezultatīvākais no šobrīd aktīvajiem valstsvienības futbolistiem, bet izlasē nav spēlējis kopš 2019.gada.

Autors
LETA
Nacionālā informācijas aģentūra, kas rada uzticamu saturu un sniedz individualizētus pakalpojumus profesionāliem informācijas lietotājiem. Mūsu galvenā vērtība ir pieredzējusī 150 darbinieku komanda. LETA ik dienu rūpējas par to, lai pārbaudītu un no milzīgās informācijas plūsmas atlasītu un piegādātu klientiem.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis