Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Rīgas “Dinamo” pagarina līgumu vēl ar diviem latviešiem

Gunārs Skvorcovs, likmetv
29. aprīlis, 2021, 15:55
Gunārs Skvorcovs | Foto: Rīgas "Dinamo"

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienība Rīgas “Dinamo” ceturtdien pagarinājusi līgumus ar kluba līdzšinējiem spēlētājiem Robertu Mamčiču un Gunāru Skvorcovu, informē “Dinamo”.

Skvorcovs “Dinamo” kopumā pārstāvējis astoņās KHL sezonās. Pagājušajā novembrī hokejists, kurš radis spēlēt uzbrukumā, pievienojās “Dinamo”. Covid-19 un liela savainoto spēlētāja skaita dēļ Skvorcovs bija spiests pārkvalificēties par aizsargu, kas pēc galvenā trenera Pētera Skudras domām viņam padevās gana labi.

Saldū dzimušais hokejists pagājušajā sezonā aizvadīja 32 spēles un izcēlās ar trim rezultatīvām piespēlēm, sešām soda minūtēm, negatīvu lietderības koeficientu -8 un 21 bloķētu pretinieku metienu, vidēji nospēlējot 13,38 minūtes.

“Dinamo” rindās viņš KHL kopumā aizvadījis 330 spēles, kurās iekrājis 46 rezultativitātes punktus (18+28). KHL viņš pavisam deviņās sezonās aizvadījis 351 regulārā čempionāta spēli, nopelnot 55 punktus (22+33). Tāpat viņš piedalījies sešās “play-off” spēlēs.

Latvijas izlasi hokejists pārstāvējis četros pasaules čempionātos.

Savu ceturto sezonu “Dinamo” aizvadīs aizsargs Mamčičs. Viņš pagājušajā sezonā 43 spēlēs guva vienus vārtus un piecreiz rezultatīvi piespēlēja. Aizsargs vidēji laukumā pavadītās 18 minūtēs un 18 sekundes nopelnīja 45 soda minūtes, negatīvu lietderības koeficientu -8 un izpildīja 75 spēka paņēmienus.

Mamčičs KHL trīs sezonās aizvadījis 98 spēles, kurās nopelnījis 13 rezultativitātes punktus (3+10).

Liepājas “Metalurgs-2” rindās viņš 2011./12.gada sezonā tika kronēts par Latvijas čempionu. Karjeras laikā liepājnieks spēkus izmēģinājis arī Norvēģijas vadošajās līgās.

Jau ziņots, ka “Dinamo” pagājušajā nedēļā panākusi vienošanos ar 2020./2021.gada sezonas Somijas čempionāta labāko vārtu guvēju zviedru Sebastianu Venstremu.

Tāpat komanda iepriekš izziņoja līgumus ar čehu vārtsargu Mateju Mahovski, aizsargiem – Kristapu Zīli un Kristapu Sotnieku -, kā arī uzbrucējiem – Nikolaju Jeļisejevu un Danielu Bērziņu. Vēl iepriekš “Dinamo” pagarināja līgumu ar uzbrucēju Lauri Dārziņu, bet vienības vārtos nākamsezon būs redzams zviedru vārtsargs Johans Matsons.

Pirms tam vēstīts, ka “Dinamo” galvenais treneris nākamsezon būs krievu speciālists Sergejs Zubovs, bet viņam asistēs Valērijs Kuļibaba, Oļegs Orehovskis un Edgars Lūsiņš.

Autors
LETA
Nacionālā informācijas aģentūra, kas rada uzticamu saturu un sniedz individualizētus pakalpojumus profesionāliem informācijas lietotājiem. Mūsu galvenā vērtība ir pieredzējusī 150 darbinieku komanda. LETA ik dienu rūpējas par to, lai pārbaudītu un no milzīgās informācijas plūsmas atlasītu un piegādātu klientiem.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis