40 EUR bezriska likme
Saņemt

Rīgas “Dinamo” pagarina līgumus ar četriem spēlētājiem

Kristaps Sotnieks, likmetv
19. aprīlis, 2021, 15:43
Kristaps Sotnieks | Foto: Rīgas "Dinamo"

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Rīgas “Dinamo” ziņo, ka pagarinājusi līgumu ar četriem spēlētājiem. Jaunu līgumu nopelnījuši latviešu hokejisti: Nikolajs Jeļisejevs, Kristaps Sotnieks, Kristaps Zīle un Daniels Bērziņš.

Kreisās malas uzbrucējam Jeļisejevam šī būs otrā sezona pēc kārtas komandā. 2020./2021. gadā spēlētājs 15 spēlēs guva divus punktus (1+1) un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1.

Pieredzējušais aizsargs Sotnieks Rīgas “Dinamo”pārstāvējis jau kopš tā dibināšanas 2008. gadā, izņemot 2016./2017. un 2017./2018. gada sezonas, kad spēlēja citā KHL klubā – Toljati “Lada”. Pagājušajā sezonā hokejists aizvadīja vien 26 spēles, atdodot četras rezultatīvas piespēles un nopelnot negatīvu lietderības koeficientu -12.

Jau septīto sezonu “Dinamo” aizvadīs arī 23 gadus vecais Kristaps Zīle. Aizvadītajā sezonā aizsargs spēja gūt septiņus punktus, divas reizes pārspējot pretinieku vārtusargu un piecas reizes rezultatīvi piespēlējot. Tāpat viņam negatīvs “+/-” rādītājs -9.

Komandu pārstāvēt turpinās arī 22 gadus vecais centra uzbrucējs Daniels Bērziņš. 45 spēlēs hokejists iekrāja četrus punktus divas reizes gūstot vārtus un tik pat reizes rezultatīvi piespēlējot.

Jau iepriekš ziņots, ka Rīgas “Dinamo” noslēgusi jaunu līgumu ar ilgadējo līderi Lauri Dārziņu un klubam pievienojies zviedru vārtusargs – Johans Matsons kā arī par ģenerālmenedžeri iecelts Edgars Buncis.

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
4/5
1 balss