Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

“Riga” FC pārsteidz ar jaunā trenera izvēli

Andris Riherts, likmetv
9. jūnijs, 2021, 15:16
Andris Riherts | Foto: FS "Metta"

Latvijas futbola speciālists Andris Riherts pēc 15 gadu darba pametis “Metta” galvenā trenera amatu un stājies pie čempiones “Riga” stūres, informē vienība.

Riherta vadībā “Metta” komanda 2011.gadā uzvarēja pirmās līgas turnīrā un ieguva tiesības spēlēt virslīgā. Iepriekšējo deviņu gadu laikā komanda veiksmīgi nosargājusi vietu augstākajā līgā, pakāpeniski profesionālajā futbolā ievedot savas akadēmijas audzēkņus.

Riherts ir dzimis 1981.gada 31.maijā Rīgā. Futbolista karjeras laikā viņš gandrīz 100 spēles aizvadīja futbola klubā “Auda”.

Agrā vecumā Riherts nolēma sākt trenera karjeru, bet 2006.gadā kļuva par vienu no futbola skolas “Metta” dibinātājiem. Kopš 2006.gada viņš arī bija vienīgais “Metta” galvenais treneris.

Rihertam ir pieredze arī darbā ar Latvijas nacionālo izlasi un U-21 izlasi.

“Riga” ar 29 punktiem 13 spēlēs ieņem otro vietu aiz RFS vienības, kas iekrājusi tikpat punktu 12 cīņās.

Sezonas ievadā “Riga” komandu vadīja Krievijas treneris Deniss Laktionovs, kurš gan lielu daļu pavadīja tribīnēs, jo nebija nokārtotas strādāšanai nepieciešamās formalitātes. Maija beigās viņš tika atbrīvots no amata, komandas vadītāja pienākumus pārņemot Kristapam Blankam.

Autors
LETA
Nacionālā informācijas aģentūra, kas rada uzticamu saturu un sniedz individualizētus pakalpojumus profesionāliem informācijas lietotājiem. Mūsu galvenā vērtība ir pieredzējusī 150 darbinieku komanda. LETA ik dienu rūpējas par to, lai pārbaudītu un no milzīgās informācijas plūsmas atlasītu un piegādātu klientiem.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis