Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

“Riga” noskaidro savus potenciālos Čempionu līgas pretiniekus otrajā kārtā

"Riga" FC, likmetv
16. jūnijs, 2021, 13:48
"Riga" FC | Foto: "Riga" FC

Gadījumā, ja Latvijas čempionvienībai “Riga” izdosies pārvarēt UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas pirmo kārtu, nākamajā posmā klubu gaida tikšanās ar Somijas vai Melnkalnes komandu, atklāja trešdienas izloze.

Jau ziņots, ka Latvijas futbola čempionvienība “Riga” UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas turnīra pirmajā kārtā spēkosies ar “Malmo” no Zviedrijas.

Trešdien tika aizvadīta kvalifikācijas otrās kārtas izloze, kas atklāja, ka “Riga” uzvaras gadījumā pār “Malmo” turnīru turpinās pret Helsinku HJK vai Podgoricas “Budočnost”.

2019.gadā “Riga” ar Helsinku komandu tikās UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas trešajā kārtā, Latvijas klubam svinot uzvaru. Divu spēļu summā rezultāts bija neizšķirts 1:1, bet rīdzinieki viesos guva vairāk vārtu.

Podgoricas komanda ir pieckārtēja Melnkalnes čempione, pēdējo titulu iegūstot šajā sezonā. Šosezon “Budočnost” arī izcīnīja savu trešo Melnkalnes kausu.

Komanda pagājušajā sezonā nepārvarēja UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas pirmo kārtu.

Tikmēr Helsinku komanda vietējā čempionātā uzvarējusi 30 reizes, pēdējo reizi to paveicot pagājušajā gadā. Somijas kausu HJK ieguvusi 14 reizes.

Pagājušajā sezonā HJK nepārvarēja UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas otro kārtu, bet vēlāk UEFA Eiropas līgas priekšsacīkšu trešajā kārtā piekāpās “Riga”.

Kvalifikācijas turnīra otrās kārtas spēles tiks aizvadītas 20./21. un 27./28.jūlijā. Priekšsacīkšu trešās kārtas izloze gaidāma sestdien.

Komandas, kas piedzīvos zaudējumu kvalifikācijas otrajā kārtā, Eirokausu sezonu turpinās UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas trešajā kārtā.

Pagājušajā sezonā Latvijas čempione “Riga” kvalifikācijas pirmajā kārtā ar 0:2 piekāpās Izraēlas klubam Telavivas “Maccabi”.

Kvalifikācijas turnīra nākamo kārtu sasniegs komanda, kas uzvarēs divu spēļu summā.

UEFA Čempionu līgas pamatturnīrā spēlēs 32 komandas, no kurām daļa būs pārvarējušas četras kvalifikācijas kārtas.

Autors
LETA
Nacionālā informācijas aģentūra, kas rada uzticamu saturu un sniedz individualizētus pakalpojumus profesionāliem informācijas lietotājiem. Mūsu galvenā vērtība ir pieredzējusī 150 darbinieku komanda. LETA ik dienu rūpējas par to, lai pārbaudītu un no milzīgās informācijas plūsmas atlasītu un piegādātu klientiem.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis