40 EUR bezriska likme
Saņemt

“Riga” neveicas ar Čempionu līgas kvalifikācijas izlozi pirmajai kārtai

"Riga" FC, likmetv
15. jūnijs, 2021, 13:50
"Riga" FC | Foto: "Riga" FC

Latvijas futbola čempionvienība “Riga” UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas turnīra pirmajā kārtā spēkosies ar “Malmo” no Zviedrijas, otrdien atklāja izloze.

“Riga” otrdien kvalifikācijas turnīra pirmajā kārtā izlozē pretim saņēma Zviedrijas komandu “Malmo”.

Pirmā spēle “Riga” gaidāma viesos.

Malmes komanda UEFA Čempionu līgā dažādās fāzēs kopumā aizvadījusi 77 spēles, kurās izcīnītas 27 uzvaras. Pagājušajā sezonā Zviedrijas klubs UEFA Eiropas līgā sasniedza kvalifikācijas turnīra pēdējo kārtu, kurā ar 1:3 piekāpās Spānijas komandai “Granada”.

1978./79.gada sezonā “Malmo” UEFA Čempionu līgā, kas tobrīd tika saukta par Eiropas kausu, izcīnīja otro vietu.

Vietējā čempionātā “Malmo” uzvarējusi 21 reizi, pēdējo kausu izcīnot pagājušajā gadā. Tāpat komandas rēķinā ir 14 Zviedrijas kausi un divi Superkausi.

Pagājušajā sezonā Latvijas čempione “Riga” kvalifikācijas pirmajā kārtā ar 0:2 piekāpās Izraēlas klubam Telavivas “Maccabi”.

Kvalifikācijas turnīra nākamo kārtu sasniegs komanda, kas uzvarēs divu spēļu summā.

Kvalifikācijas turnīra pirmās kārtas spēles tiks aizvadītas 6., 7. un 13., 14.jūlijā. Komandas, kas piedzīvos zaudējumu kvalifikācijas turnīra pirmajā kārtā, dalību Eirokausos turpinās nesen izveidotajā UEFA Eiropas konferenču līgas kvalifikācijas turnīra otrajā kārtā.

UEFA Čempionu līgas pamatturnīrā spēlēs 32 komandas, no kurām daļa būs pārvarējušas četras kvalifikācijas kārtas.

Autors
LETA
Nacionālā informācijas aģentūra, kas rada uzticamu saturu un sniedz individualizētus pakalpojumus profesionāliem informācijas lietotājiem. Mūsu galvenā vērtība ir pieredzējusī 150 darbinieku komanda. LETA ik dienu rūpējas par to, lai pārbaudītu un no milzīgās informācijas plūsmas atlasītu un piegādātu klientiem.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis