Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

“Riga” FC pievienojas Vācijas Bundeslīgā uzspēlējis futbolists

Ivans Paurevičs, likmetv
10. jūnijs, 2021, 16:19
Ivans Paurevičs | Foto: "Riga" FC

Latvijas čempione “Riga” oficiāli parakstījusi līgumu ar 29 gadus veco Horvātijas pussargu Ivanu Paureviču, informē futbola klubs.

Vācijā dzimušais Paurevičs lielāko karjeras daļu spēlējis Krievijas premjerlīgā un Vācijas otrajā bundeslīgā.

Paurevičs ir Vācijas kluba “Rot-Weiss Essen” audzēknis. 2007.gadā viņš parakstīja līgumu ar vienu no lielākajiem Vācijas klubiem Dortmundes “Borussia”, taču kluba pirmajā vienībā nespēlēja.

Dortmundē futbolists pavadīja piecus gadus, bet 2012.gadā parakstīja līgumu ar Diseldorfas “Fortuna”. Šajā komandā Paurevičs arī debitēja Vācijas bundeslīgā, kur laukumā devās četrās spēlēs. “Fortuna” sastāvā 2013./2014. gada sezonā Paurevičam 18 spēles Vācijas otrajā bundeslīgā.

2014.gadā horvāts kļuva par Krievijas premjerlīgas kluba “Ufa” futbolistu. Paurevičs bija viens no komandas līderiem, un Ufā nospēlēja piecas sezonas. Krievijas premjerlīgā Paurevičs piedalījās 110 spēlēs, guva 11 vārtus un atdeva desmit rezultatīvas piespēles.

Pēdējās divas sezonas Paurevičs spēlēja Vācijas otrās bundeslīgas klubā “Sandhausen”. 39 spēlēs Paurevičs guva vienus vārtus un atdeva divas rezultatīvas piespēles.

Paurevičs aizvadījis piecas spēles Horvātijas U-21 izlasē.

“Riga” ar 29 punktiem 13 spēlēs ieņem otro vietu aiz RFS vienības, kas iekrājusi tikpat punktu 12 cīņās.

Autors
LETA
Nacionālā informācijas aģentūra, kas rada uzticamu saturu un sniedz individualizētus pakalpojumus profesionāliem informācijas lietotājiem. Mūsu galvenā vērtība ir pieredzējusī 150 darbinieku komanda. LETA ik dienu rūpējas par to, lai pārbaudītu un no milzīgās informācijas plūsmas atlasītu un piegādātu klientiem.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis