“Real” veic fantastastisku atspēlēšanos un izglābjas no kauna Eirolīgā (VIDEO)

Madrides Real, likmetv
27. aprīlis, 2021, 22:35
Madrides Real | Foto: EuroLeague

Madrides “Real” otrdien ULEB Eirolīgas ceturtdaļfināla trešajā spēlē savā laukumā atspēlēja 15 punktu deficītu un svinēja uzvaru spēles galotnē, sērijā panākot 1-2.

Madrides “Real” savā laukumā pieveica Stambulas “Anadolu Efes” ar 80:76 (15:15, 13:23, 20:20, 32:18), sērijā samazinot deficītu līdz 1-2.

Otrajā ceturtdaļā viesi bija panākuši 15 punktu pārsvaru. Arī piecas minūtes un desmit sekundes pirms mača beigām viesi pēc Vasilijes Miciča divpuntu raidījuma bija 13 punktus priekšā – 74:61.

Tomēr pēc vēl diviem Miciča gūtiem punktiem ar soda metieniem četras minūtes un 34 sekundes pirms mača beigām viesi vairs neguva ne punkta, zaudēdami mača beigu posmu ar 0:16.

Mājinieku rindās rezultatīvākais ar 20 gūtajiem punktiem un septiņām rezultatīvām piespēlēm bija Serhio Ļuļs.

Viesiem nepietika arī ar 29 Miciča gūtajiem punktiem, kā arī sešām rezultatīvām piespēlēm. 18 punktus sakrāja Rodrigs Bobuā.

Pirmajās divās spēlēs savā laukumā uzvarēja “Anadolu Efes” 90:63 un 91:68.

Rolanda Šmita pārstāvētās “Barcelona” un Sanktpēterburgas “Zeņit” sērijā ir neizšķirts 1-1, bet Jāņa Strēlnieka pārstāvētā Maskavas CSKA ir vadībā ar 2-0 pret Stambulas “Fenerbahce Beko”.

Eirolīgas izslēgšanas turnīrā piedalās Rolanda Šmita pārstāvētā “Barcelona”, Jāņa Strēlnieka pārstāvētā Maskavas CSKA, Stambulas “Anadolu Efes”, Milānas “AX Armani Exchange Olimpia”, Minhenes “Bayern”, Madrides “Real”, Stambulas “Fenerbahce Beko” un Sanktpēterburgas “Zeņit”.

Sērijas ceturtdaļfinālā norit līdz trim vienas komandas uzvarām.

Desmito vietu pamatturnīrā ar 18 panākumiem 34 spēlēs ieņēma Artūra Kuruca pārstāvētais Vitorijas “TD Systems Baskonia” klubs, kas izslēgšanas spēlēs neiekļuva.

Arī šosezon Eirolīgā ir pārstāvētas desmit valstis ar 18 komandām, kas ir tikpat, cik iepriekšējā sezonā. Komandas aizvadīja divu apļu turnīru, labākajām astoņām iekļūstot izslēgšanas turnīrā. Eirolīgas čempione tiks noskaidrota Ķelnē, kur notiks finālčetrinieka turnīrs.

Pagājušajā sezonā čempione netika noskaidrota, turnīram noslēdzoties sešas kārtas pirms regulārā čempionāta beigām.