“Real” atkal veic fantastisku atspēlēšanos Eirolīgā (VIDEO)

Madrides Real, likmetv
30. aprīlis, 2021, 0:45
Madrides Real | Foto: EuroLeague

Madrides “Real” basketbola komanda ceturtdien izcīnīja uzvaru ceturtajā ULEB Eirolīgas ceturtdaļfināla spēlē.

“Real” mājās ar 82:76 (19:13, 17:34, 21:19, 25:10) uzvarēja Stambulas “Anadolu Efes” un sērijā līdz trim uzvarām panāca neizšķirtu 2-2.

Madrides kluba uzvaru ar 24 punktiem un 12 atlēkušajām bumbām kaldināja Usmans Garuba, bet Džeisī Kerols pievienoja 20 punktus. “Anadolu Efes” rindās 23 punkti Rodrigam Bobuā, kamēr 22 punkti un astoņas rezultatīvas piespēles Šeinam Larkinam.

Uzvaras gadījumā “Anadolu Efes” būtu kļuvusi par otro “Final 4” dalībnieci. Trešdien Jāņa Strēlnieka pārstāvētā Maskavas CSKA sērijā ar 3-0 uzvarēja Stambulas “Fenerbahce Beko”.

Piektdien ceturto ceturtdaļfināla spēli aizvadīs arī Rolanda Šmita pārstāvētā “Barcelona”, kas sērijā ar 2-1 uzvar Sanktpēterburgas “Zeņit”. Ar šādu pašu rezultātu sērijā pret Minhenes “Bayern” vadībā ir arī Milānas “AX Armani Exchange Olimpia”.

Desmito vietu pamatturnīrā ar 18 panākumiem 34 spēlēs ieņēma Artūra Kuruca pārstāvētais Vitorijas “TD Systems Baskonia” klubs, kas izslēgšanas spēlēs neiekļuva.

Arī šosezon Eirolīgā ir pārstāvētas desmit valstis ar 18 komandām, kas ir tikpat, cik iepriekšējā sezonā. Komandas aizvadīja divu apļu turnīru, labākajām astoņām iekļūstot izslēgšanas turnīrā. Eirolīgas čempione tiks noskaidrota Ķelnē, kur notiks finālčetrinieka turnīrs.

Pagājušajā sezonā čempione netika noskaidrota, turnīram noslēdzoties sešas kārtas pirms regulārā čempionāta beigām.