5 X 10 EUR bezriska likmes
Saņemt

Porziņģis saņēmis sodu par Covid-19 protokolu neivērošanu

Kristaps Porziņģis un Luka Dončičs, NBA, likmetv
26. maijs, 2021, 9:06
Luka Dončičs un Kristaps Porziņģis | Foto: Jerome Miron-USA TODAY Sports

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Dalasas “Mavericks” latviešu spēlētājs Kristaps Porziņģis saņēmis 50 tūkstošus lielu sodu par Covid-19 protokolu neievērošanu un došanos uz klubu.

Basketbolists noteikumu nav ievērojis svētdien, kad pēc “play-off” sērijas pirmās spēles ar Losandželosas “Clippers” devies uz klubu. Diskvalifikācija spēlētājam gan nedraud, paudusi līga.

“Es biju nedaudz apmulsis par šo protokolu,” stāstīja Porziņģis, pēc trešdienas rītā (pēc Latvijas laika) izcīnītās uzvaras otrajā mačā pār “Clippers” vienību. “Tā bija kļūda un par to esmu samaksājis.”

NBA paudusi, ka pēc konsultācijas ar mediķiem un ņemot vērā visas iesaistītās puses, lemts par naudas sodu, bet ne diskvalifikāciju un karantīnas piespriešanu latvietim.

Iepriekš drošības un veselības protokolus pārkāpis bija arī Losandželosas “Lakers” zvaigzne Lebrons Džeimss, kurš apmeklēja tekilas brenda reklāmas pasākumu, bet nesaņēma nekādu sodu. Līga uzskata, ka šie divi gadījumi nav salīdzināmi, jo Džeimss apmeklējis individuālu reklāmas pasākumu, kur visiem dalībniekiem jābūt vakcinētiem vai jāuzrāda negatīvs Covid-19 tests.

“Mavericks” galvenais treneris Riks Kārlails šo incidentu nekomentēja, neatklājot vai pats klubs uzstādīs kādu sodu basketbolistam par incidentu.

Jau vēstīts, ka šorīt Dalasas “Mavericks” ar 127:121 otrajā izslēgšanas spēļu mačā atkārtoti pārspēja Losandželosas “Clippers” un izvirzījušies vadībā sērija ar rezultātu 2-0. Nākamās divas spēles tiks aizvadītas Dalasā, pirmajai no tām risinoties 29. maijā.

Mēs izvēlamies

Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs! SAŅEMT
5 x €10 likmes bez riska! + Pasaules kausa piedāvājumi
Negaidi! Pievienojies jautrībai!
Saņemt bonusu