40 EUR bezriska likme
Saņemt

Porziņģis ir gatavs upurēties komandas labā

Kristaps Porziņģis, likmetv
8. jūnijs, 2021, 21:58
Kristaps Porziņģis | Foto: AP Photo/Ashley Landis

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Dalasas “Mavericks” spēlētājs Kristaps Porziņģis ir gatavs upurēties un pielāgoties komandas vajadzībām, lai sniegtu komandai to, kas tai nepieciešams, pats spēlētājs pirmdien atkārtoja žurnālistiem sezonas beigu intervijā “Zoom” formātā.

Jau ziņots, ka “Mavericks” svētdien noslēdza sezonu, Rietumu konferences ceturtdaļfinālā ar 3-4 atzīstot Losandželosas “Clippers” pārākumu.

Porziņģis atzīmēja, ka, salīdzinot ar laiku, kad viņš spēlēja Ņujorkas “Knicks”, tikai dažas NBA komandas vairs tā veido uzbrukumu, kādu piekopa Ņujorkas vienība, pirms viņš sarāva krusteniskās saites kreisajai kājai.

“Spēle attīstās, tāpēc arī manai spēlei ir jāattīstās – uzbrukumā un aizsardzībā,” viņš teica sarunā ar žurnālistiem. “Esmu acīmredzami vairāk sācis mest trīspunktu metienus un atbrīvot vietu laukumā saviem komandasbiedriem, taču ir vēl dažādas lietas, ko varu darīt labāk.”

Porziņģim pirmdien tika jautāts arī tas, vai viņš ir pārliecināts, ka “Mavericks” treneru štābs var palīdzēt viņam attīstīt savu spēles stilu līgā, kas nepārtraukti mainās, lai pēc iespējas vairāk izceltu viņa spējas.

“Jā, man ir nepieciešams atbalsts,” piekrita Latvijas basketbolists “Man vajag, lai apkārtējie man palīdzētu. Tāpēc es vienmēr jautāju: “Kuras ir tās lietas, ko jūs vēlaties, lai es daru, un kā jūs gribat, lai es spēlēju?””

Porziņģis ir gatavs mainīt savu spēles stilu, ja tas nepieciešams komandai.

“Es pielāgošos. Es upurēšos un pielāgošos, un mēģināšu darīt lietas pareizi. Tas ir vienīgais veids, kā augt kā personībai un kā spēlētājam – vienmēr atvērts prāts. Jūs nevarat būt spītīgs domāšanā, kā, jūsuprāt, lietām vajadzētu notikt vai kā tas ir noticis iepriekš,” skaidroja basketbolists.

“Mavericks” un “Clippers” tikās arī iepriekšējās sezonas “play-off” pirmajā kārtā, “Clippers” svinot uzvaru sērijā ar 4-2.

“Mavericks” regulārajā čempionātā ieņēma piekto vietu Rietumu konferencē, bet “Clippers” bija ceturtā. Dalasieši pamatturnīrā izcīnīja par piecām uzvarām mazāk nekā pretinieki.

NBA pamatturnīrā komandas šosezon aizvadīja 72 spēles, kas ir par desmit mazāk, nekā ierasts.

Autors
LETA
Nacionālā informācijas aģentūra, kas rada uzticamu saturu un sniedz individualizētus pakalpojumus profesionāliem informācijas lietotājiem. Mūsu galvenā vērtība ir pieredzējusī 150 darbinieku komanda. LETA ik dienu rūpējas par to, lai pārbaudītu un no milzīgās informācijas plūsmas atlasītu un piegādātu klientiem.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis