40 EUR bezriska likme
Saņemt

Porziņģis atklāj savas attiecības ar komandas biedriem ārpus laukuma

Kristaps Porzingis, likme.tv
11. maijs, 2021, 16:17
Kristaps Porziņģis | Foto: Steph Chambers/Getty Images/AFP

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Dalasas “Mavericks” latviešu zvaigzne Kristaps Porziņģis atklājis savas attiecības ar komandas biedriem, vēsta portāls “Marca”.

Nesen Dalasas kluba īpašnieks Marks Kjūbans atklāja, ka Porziņģis un slovēņu brīnumbērns Luka Dončičs uz laukuma satiekot lieliski, bet tas nenozīmē, ka nav problēmu ārpus tā.

Šo izteikumu komentēja arī pats latvietis: “Man nekad nav bijušas problēmas ar komandas biedriem ārpus laukuma. Vienmēr esam sapratušies ļoti labi. Nezinu par ko Kjūbans runāja. Cenšos būt profesionāls un darīt visu, kas manos spēkos lai būtu viņa vienības kareivis,”

Atgādinām, ka Porziņģis šobrīd ārstē ceļgala traumu un laukumā nav devies kopš 30. aprīļa.

40 aizvadītos sezonas mačos latvietis izcēlies ar vidēji 20,2 punktiem, 9,1 atlekušo bumbu un 1,4 bloķētiem metieniem spēlē.

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis