40 EUR bezriska likme
Saņemt

PK futbolā 8. diena: E grupas grandu sadursmē Spānija cīnīsies ar Vāciju

Gavi
26. novembris, 2022, 23:13
Gavi | Foto: FIFA

Pasaules kauss futbolā svētdien turpinās ar E un F grupu cīņām. Dienas centrālajā mačā plkst. 21:00 pēc Latvijas laika laukumā dosies divas futbola lielvalstis Spānija un Vācija, bet līdz tam notiks vēl trīs mači.

27. novembra spēles

E grupa
12:00 Japāna ( 1.47) – Kostarika ( 8.60)
21:00 Spānija ( 2.33) – Vācija ( 3.12)
F grupa
15:00 Beļģija ( 2.11) – Maroka ( 3.97)
18:00 Horvātija ( 2.23) – Kanāda ( 3.47)

Japāna – Kostarika

Japānai pēc sensacionālās uzvaras pret Vāciju svētdien pretī stāsies daudz ērtāks un vieglāks pretinieks Kostarikas izskatā. Japāņi ir šīs spēle nominālie favorīti un šai valstsvienībai tā būs lieliska iespēja izcīnīt otro uzvaru un tikt pie vēl trīs punktiem, nostiprinot savu pozīciju, lai pavisam reāli domātu par dalību izslēgšanas mačos. Kostarika savukārt pirmajā spēlē cieta smagu sakāvi pret Spāniju ar 0:7 un maz ticams, ka sniegums būtiski uzlabosies arī pret Japānu.

Spānija – Vācija

E grupas grandu cīņā šī turnīra, iespējams, pārliecinošākā izlase Spānija centīsies tikt pie otrā panākuma pret citu futbola lielvalsti Vāciju. Spāņi, demonstrējot ļoti skatāmu un skaistu futbolu, iznīcināja Kostariku, kamēr vācieši bezzobainā mačā zaudēja Japānai. Par favorītiem šajā spēlē var uzskatīt par Spāniju, tomēr vāciešiem obligāti ir vajadzīga uzvara, jo Japānas uzvaras gadījumā pret Kostariku un Vācijas zaudējuma gadījumā pret Spāniju, vāciešu izredzes iekļūt “play-off” izdzisīs.

Beļģija – Maroka

Beļģija pirmajā mačā rādīja sliktāku sniegumu nekā eksplozīvā Kanāda, tomēr veiksmīgas apstākļu sakritības dēļ spēja izcīnīt uzvaru. Uz papīra spēcīgie beļģi turnīru sāka nepārliecinoši un šī situāciju viņiem ir nepieciešams labot pret Maroku, kur beļģi, protams, būs favorīti. Maroka savukārt pirmajā mačā aizvadīja neizšķirtu 0:0 ar Horvātiju.

Horvātija – Kanāda

Iepriekšējā PK fināliste Horvātija pēc neizšķirta pirmajā mačā centīsies izcīnīt trīs punktus pret Kanādu, tomēr kanādieši būs gana ciets rieksts un, visticamāk, spēle būs līdzīga, kurā uzvaru varēs izcīnīt jebkura komanda. Šī spēle varētu būt viena no aizraujošākajām svētdien.

Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
5/5
1 balss