Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

PK futbolā 7. diena: Argentīna centīsies laboties pēc pārsteidzošā pirmā zaudējuma

Lionels Mesi
26. novembris, 2022, 0:47
Lionels Mesi | Foto: FIFA

Pasaules kauss futbolā sestdien turpinās ar C un D grupu spēlēm. Argentīna ar Lionelu Mesi priekšgalā cīņā ar Meksiku centīsies glābt visu, kas glābjams pēc pārsteidzošā zaudējuma pret Saūda Arābiju, bet Francija pret Dāniju mēģinās nokārtot otro uzvaru.

26. novembra spēles

C grupa
15:00 Polija ( 1.77) – Saūda Arābija ( 5.30)
21:00 Argentīna ( 1.56) – Meksika ( 6.80)
D grupa
12:00 Tunisija ( 2.27) – Austrālija ( 3.64)
18:00 Francija ( 1.79) – Dānija ( 5.20)

Polija – Saūda Arābija

Poļi savā otrajā spēlē Pasaules kausā tiksies ar Saūda Arābiju. Polija pirmajā mačā cīnījās 0:0 ar Meksiku, bet Saūda Arābija sagādāja vienu no līdz šim lielākajām sensācijām, ar 2:1 apspēlējot Argentīnu. Saūda Arābijas uzvaras gadījumā arī pret poļiem, Hervē Renāra vadītā komanda var spert platu soli pretim izslēgšanas spēlēm.

Agentīna – Meksika

Argentīna pēc izgāšanās pirmajā duelī centīsies glābt situāciju un uzvaras izcīnīšana šajā gadījumā argentīnīšiem būs obligāta, ja šī izlase grib cerēt uz dalību “play-off”. Tomēr arī Meksikai ir svarīgi izcīnīt punktus un līdz ar to Argentīnai gaidāma smaga cīņa.

Tunisija – Austrālija

Tunisija un Austrālija aizvadīs dienas pirmo maču. Ņemot vērā saspringo situāciju D grupā, kurā Tunisijai un Dānijai ir pa vienam punktam, bet Austrālijai nulle, gan austrāļiem, gan tunisiešiem vienīgā interese ir izcīnīt uzvaru, lai neizkliedētu cerības par iespējamo dalību “play-off”. Šo komandu neizšķirts savukārt būtu izdevīgākais rezultāts francūžiem un dāņiem.

Francija – Dānija

Francijai mačā pret Dāniju ir nepieciešama uzvara, lai spertu platu soli pretim “play-off”. Dānija būtībā ir galvenā Francijas konkurente šajā grupā, tāpēc uzvara būs ļoti svarīga. Tomēr arī Dānijai ir vajadzīgi punkti, lai domātu par potenciālo dalību izslēgšanas spēlēs.

Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
5/5
1 balss