Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

PK futbolā 5. diena: Grupu turnīra pirmā apļa izskaņā cīņas aizvadīs Brazīlija un Portugāle

Krištianu Ronaldu
24. novembris, 2022, 0:02
Krištianu Ronaldu | Foto: Selecaoportugal

Ceturtdien Pasaules kausā futbolā noslēgsies pirmais aplis grupu turnīrā ar G un H apakšgrupu cīņām. Laukumā dosies tādi grandi kā Brazīlija un Portugāle, kuri centīsies nepaklupt jau pirmajās spēlēs, kā to iepriekš pamanījušās  izdarīt citas futbola lielvalstis Vācija un Argentīna.

24. novembra spēles

G grupa
12:00 Šveice ( 1.78) – Kamerūna ( 5.60)
21:00 Brazīlija ( 1.49) – Serbija ( 7.30)
H grupa
15:00 Urugvaja ( 1.73) – Dienvidkoreja ( 5.70)
18:00 Portugāle ( 1.45) – Gana ( 8.50)

Šveice – Kamerūna

Nomināli “līdzvērtīgās” cīņas līdz šim PK futbolā bijušas visgarlaicīgākās, tām noslēdzoties ar rezultātiem 0:0. Bezvārtu mači tika fiksēti Marokas – Horvātijas, Dānijas – Tunisijas un Meksikas – Polijas cīņās. Arī Šveice un Kamerūna ir komandas no viena plauktiņa, taču cerams, ka līdzšinējās tendences neturpināsies un futbola faniem būs iespēja vērot aizraujošu un vārtiem bagātu cīņu divu līdzvērtīgu komandu spēlē.

Brazīlija – Serbija

Par turnīra galveno favorīti uzskatītā Brazīlija čempionātu ievadīs ar maču pret sīksto Serbiju. Brazīlieši bruņojušies ar tādām zvaigznēm kā Neimaru, Gabrielu Žezusu, Kazemiru, Markinjusu, Vinisiusu, Lukasu Paketu un kaudzi citiem. Brazīliešiem, iespējams, ir spēcīgākais sastāvs visā čempionātā, tomēr serbi ar savām zvaigznēm Dušanu Tadiču, Filipu Kostiču, Dušanu Vlahoviču un Sergeju Milinkoviču-Saviču lūkos apgrūtināt brazīliešiem dzīvi jau no pirmajām spēles minūtēm.

Urugvaja – Dienvidkoreja

Urugvaja uz Kataru devusies ļoti solīdā sastāvā ar Ronaldu Arauho, Rodrigo Bentakūru, Luisu Svaresu, Darvinu Nunjesu un Federiko Valverdi ierindā. Urugvajiešus lielākā daļa neuzskata par komandu, kas varētu tikt tālu izslēgšanas mačos, taču šai komandai ir gan talants, gan potenciāls, lai to paveiktu. Tikmēr Dienvidkoreja ar savu lielāko zvaigzni Hjunminu Sonu, visdrīzāk, pret urugvajiešiem spēlēs kā otrais numurs.

Portugāle – Gana

Pirmās grupu turnīra kārtas izskaņā beidzot cīņā iesaistīsies dzīvā leģenda – Krištianu Ronaldu un viņa pārstāvētā Portugāle. Tieši tāpat kā Ronaldu ilggadējam konkurentam Lionelam Mesi, arī viņam šī ir pēdējā iespēja kļūt par pasaules čempionu. Portugāle viennozīmīgi ir viena no čempionāta favorītēm, savukārt Ganas gadījumā liels sasniegums būtu izkļūšana no grupas.

Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
5/5
1 balss