Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

PK futbolā 4. diena: Turnīrā iesaistās vicečempione Horvātija un vēl trīs grandi

Horvātijas futbola izlase, likme.tv
23. novembris, 2022, 0:01
Horvātijas futbola izlase | Foto: FIFA

Pasaules kausa futbolā ceturtā diena risināsies ar cīņām E un F apakšgrupās. Sacensībās iesaistīsies 2018. gada vicečempione Horvātija, kā arī tādi grandi kā Vācija, Spānija un Beļģija.

23. novembra spēles

E grupa
15:00 Vācija ( 1.48) – Japāna ( 7.20)
18:00 Spānija ( 1.18) – Kostarika ( 21.00)
F grupa
12:00 Maroka ( 3.99) – Horvātija ( 2.17)
21:00 Beļģija ( 1.54) – Kanāda ( 6.70)

Vācija – Japāna

Vāciešu sastāvs šajā čempionātā būvēts teju tikai no Vācijas bundeslīgas komandu spēlētājiem, kamēr četri spēlētāji pārstāv Anglijas premjerlīgu. Tikmēr japāņu sastāvs ir salasīts no visas pasaules – Francijas, Japānas, Vācijas, Spānijas, Anglijas, Portugāles, Beļģijas un Skotijas līgām. Vācieši, kā allaž, uz turnīru devušies ar lielām ambīcijām, cerot cīnīties par prestižo trofeju.

Spānija – Kostarika

Spānijas izlasē gados jauni brīnumbērni kā Eriks Garsijs, Gavi, Ferans Toress, Alehandro Balde, Pedri un Ansu Fati mijas ar tādiem veterāniem kā Serhio Busketsu, Žordi Albu un Cēzaru Aspilikvetu. Spāņi centīsies atrast balansu starp jaunību un pieredzi, lai izkļūtu no grupas un cīnītos par titulu. Kostarikai un Japānai E grupā būs ļoti grūti un tikai sensācijas jau no pirmās spēles var radīt izdevības pacīnīties par otro vietu apakšgupā, jo teorētiski vācieši un spāņi ir pārliecinoši favorīti.

Maroka – Horvātija

F grupā marokāņi ir uzskatāmi par “tumšo zirdziņu”, jo komandu pārstāv vairāki augsta līmeņa futbolisti kā Najefs Aguerds, Ačrafs Hakimi, Nusārs Mazraoi, Sofijans Amrabats, Hakims Zijehs un virkne citi. Horvātiem ar Ivanu Perišiču, Mateo Kovačiču, Luku Modriču un Joško Gvardiolu ierindā būs jāpasvīst pret Maroku un sagaidāms, ka cīņa būs līdzvērtīga un aizraujoša.

Beļģija – Kanāda

Daudzi uzskata, ka šī ir Beļģijas zelta paaudzes pēdējā iespēja izcīnīt kādu no nozīmīgākajiem izlašu tituliem, jo tādas zvaigznes kā Tibo Kurtuā, Tobijs Alderveirelds, Jans Vertongens, Kevins De Brujne, Drīss Mertenss un Edens Azārs ir pārsnieguši 30 gadu slieksni. Kanādieši savukārt F grupā nav starp favorītiem, tomēr šajā izlasē spēlē tādi spēcīgi talanti kā aizsargs Alfonso Deiviss no Minhenes “Bayern” un uzbrucējs Džonatans Deivids no “Lille”.

Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
4/5
1 balss