Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

PK futbolā 2. diena: Cīņu uzsāks lielvalstis Anglija un Nīderlande

Anglijas futbola izlase
21. novembris, 2022, 10:19
Anglijas futbola izlase | Foto: FIFA

Pēc atklāšanas mača starp mājinieci Kataru un Ekvadoru ir iesācies Pasaules kauss futbolā, kas turnīra otrajā dienā turpināsies a trīs mačiem A un B apakšgrupās. A grupā spēli aizvadīs Senegāla un Nīderlande, bet B grupā spēkosies Anglija un Irāna, kā arī ASV un Velsa.

Anglija – Irāna

Dienas pirmajā spēlē spēkiem mērosies 1966. gada pasaules čempione Anglija un Irāna. Angļi uz čempionātu brauc kā vieni no favorītiem ar tādām zvaigznēm kā Hariju Keinu, Filu Fodenu, Džūdu Belingemu un Rahīmu Sterlingu sastāvā, kamēr Irānas vadošie spēlētāji ir Mehdi Taremi un Sardars Azmūns. Šajā mačā pārliecinoša favorīte ir Anglija.

Senegāla – Nīderlande

Pēc tam pirmo apli A grupā noslēgs Senegāla un Nīderlande, kur gaidāma līdzvērtīgāka cīņa. Senegāla pirms čempionāta piedzīvoja sāpīgu brīdi, uzzinot, ka traumas dēļ tajā nespēlēs šīs valsts superzvaigzne Sadio Manē. Neskatoties uz to, šo komandu pārstāv pasaulē labi zināmi futbolisti kā Kalidu Kulibalī, Eduārs Mendī un Ismaila Sars. Tikmēr Nīderlandes komandā stiprā puse ir dzelžainā aizsardzība ar tādiem vīriem kā Matijsu de Ligtu, Virdžilu van Dijku un Džurienu Timberu priekšgalā, kamēr uzbrukumā par vārtu gūšanu būs atbildīgi tādinfutbolosti kā Kodijs Gakpo, Stīvens Bergvijns un citi.

ASV – Velsa

Vakara noslēdzošajā spēlē B grupā spēkiem mērosies ASV un Velsa. Amerikāņi uz PK sapulcējuši vienu no visu laiku talantīgākajiem sastāviem ar tādiem spēltājiem kā Kristianu Pulisiku, Džovanni Reinu, Brendenu Āronsonu, Vestonu Makeniju un Timotiju Veā priekšgalā. ASV izlasei savukārt pretī stāsies velsiešu talanti Brennans Džonsons, Neko Viljamss un Daniels Džeimss, kā arī veterāni Gerets Beils un Ārons Remzijs.

21. novembra spēles

A grupa
18:00 Senegāla – Nīderlande
B grupa
15:00 Anglija – Irāna
21:00 ASV – Velsa

Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
5/5
1 balss