Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

PK futbolā 12. diena: Horvātija lūkos aiz strīpas atstāt Beļģiju, Vācijai pēdējā iespēja izglābties

Kevins De Brujne
1. decembris, 2022, 8:46
Kevins De Brujne | Foto: FIFA

Pasaules kauss futbolā ceturtdien turpinās ar E un F grupu cīņām. Šis ir pēdējais aplis grupu turnīrā, kurā noskaidrojas visas izslēgšanas spēļu dalībnieces. Arī ceturtdien gaidāmas vairākas ļoti aizraujošas cīņas, kuras noteiks vairāku izlašu likteņus.

1. decembra spēles

F grupa
17:00 Kanāda ( 3.71) – Maroka ( 2.19)
17:00 Horvātija ( 2.76) – Beļģija ( 2.73)

E grupa
21:00 Kostarika ( 23.00) – Vācija ( 1.12)
21:00 Japāna ( 8.80) – Spānija ( 1.44)

Kanāda – Maroka

F grupā pēdējā intriga ir starp trīs izlasēm. Horvātijai un Marokai ir pa četriem punktiem, Beļģijai – trīs, bet Kanāda ir tukšā. Kanādieši vairs nevar kvalificēties izslēgšanas mačiem, bet to var jebkura no trijām pārējām izlasēm. Maroka var atļauties pat zaudēt, ja horvāti uzvarēs beļģus, taču vismaz neizšķirts nodrošinās dalību “play-off” neatkarīgi no iznākuma paralēlajā mačā.

Horvātija – Beļģija

Nominālā favorīte Beļģija līdz šim demonstrējusi vāju sniegumu un Horvātijai ir labas izredzes atstāt beļģus aiz strīpas. Horvātiem, līdzīgi kā Marokai, pietiks ar neizšķirtu, lai iekļūtu izslēgšanas turnīrā, kamēr Beļģija šādu iespēju nodrošinās tikai uzvaras gadījumā.

Kostarika – Vācija

E apakšgrupā vēl jebkura no komandām var kvalificēties “play-off”. Pirmajā vietā šobrīd ar četriem punktiem ir Spānija, katrai pa trim ir Japānai un Kostarikai, bet Vācijai ir tikai viens punkts. Vāciešiem var nepietikt arī ar uzvaru, ja Japāna pārspēs Spāniju ar gana rezultatīvu sniegumu (vienādu punktu gadījumā tiks skatīta vārtu attiecība). Savukārt, ja spāņi uzvarēs, bet Kostarika paņems punktu pret Vāciju, Kostarika iekļūs izslēgšanas spēlēs.

Japāna – Spānija

Japāna uzvaras gadījumā nodrošinās sev dalību “play-off”, bet ar neizšķirtu var nepietikt. Savukārt Spānijai pietiks ar neizšķirtu, lai sasniegtu izslēgšanas turnīru. Teorētiski šajā grupā iespēja amizanta situācija, proti, ka Kostarika vēl var kļūt par grupas uzvarētāju, neskatoties uz to, ka pirmajā mačā ar 0:7 smagi kapitulēja Spānijai.

Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
4/5
1 balss