40 EUR bezriska likme
Saņemt

PK futbolā 11. diena: Argentīna pret Poliju centīsies iekļūt izslēgšanas spēlēs

Lionels Mesi
30. novembris, 2022, 0:01
Lionels Mesi | Foto: FIFA

Pasaules kauss futbolā trešdien turpinās ar C un D grupu cīņām. Šis ir pēdējais aplis grupu turnīrā, kurā noskaidrojas visas izslēgšanas spēļu dalībnieces. Arī trešdien gaidāmas vairākas ļoti aizraujošas cīņas, kuras noteiks vairāku izlašu likteņus.

30. novembra spēles

D grupa
17:00 Austrālija ( 6.70) – Dānija ( 1.53)
17:00 Tunisija ( 8.50) – Francija ( 1.47)

C grupa
21:00 Polija ( 8.30) – Argentīna ( 1.51)
21:00 Saūda Aābija ( 4.80) – Meksika ( 1.72)

Austrālija – Dānija

Austrālijai šajā spēlē obligāti nepieciešami punkti – uzvara nodrošinās dalību “play-off”, bet var derēt arī neizšķirts ar noteikumu, ka Tunisija paralēlajā mačā zaudē vai spēlēt neizšķirti pret Franciju. Šajā grupā Tunisijai un Dānijai ir pa vienam punktam, Austrālijai ir trīs, bet Francijai – seši.

Tunisija – Francija

Francija dalību izslēgšanas turnīrā jau ir nodrošinājusi, taču, lai Tunisija tiktu pie šādas iespējas, tai obligāti jāuzvar un jācer uz labvēlīgu iznākumu paralēlajā spēlē, proti, vai nu Austrālija ar Dāniju aizvada mazrezultatīvu neizšķirtu vai dāņi minimāli uzvar. Taču tajā pašā laikā tunisiešiem ir jāgūst maksimāli daudz vārti pret Franciju, kas, protams, ir kaut kas līdzīgs neiespējamajai misijai.

Polija – Argentīna

C grupā poļi ar četriem punktiem ir grupas līderi, bet tālāk seko Argentīna ar trijiem, Saūda Arābija ar trijiem un Meksika ar vienu. Teorētiski vēl jebkura komanda var iekļūt “play-off”, tāpēc izšķirošie mači šajā grupā būs ļoti interesanti. Argentīnai visdrošākā būtu uzvara, taču pat ar to var nepietikt, ja Saūda Arābija rezultatīvi apspēlē Meksiku un iegūst labāku gūto-zaudēto vārtu attiecību. Tajā pašā laikā arī Polijai vēl nekas nav garantēts, taču iekļūšanai “play-off” var derēt pat zaudējums, ja meksikāņi ar nelielu rezultāta starpību uzvar Saūda Arābiju.

Saūda Arābija – Meksika

Saūda Arābijai ir izredzes šokēt futbola pasauli un no PK izsist Argentīnu, taču ir jāuzvar pašiem un jācer uz to, ka Polija paņems punktus pret argentīniešiem. Polijas uzvaras gadījumā Saūda Arābijai derētu arī neizšķirts, kamēr Meksikai izredzes sasniegt izslēgšanas turnīru šajā apakšgrupā ir vissliktākās.

Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
5/5
1 balss