Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

PK futbolā 10. diena: Principiālā mačā tiksies Anglija un Velsa

Harijs Keins
29. novembris, 2022, 0:22
Harijs Keins | Foto: FA

Pasaules kauss futbolā otrdien turpinās ar A un B grupu cīņām, kas reizē būs trešā un noslēdzošā grupu turnīra apļa sākums. Kopš otrdienas mainījušies arī spēļu laiki, lai izvairītos no komandu savstarpējām sarunām par atsevišķām izlasēm izdevīgiem rezultātiem.

29. novembra spēles

A grupa
17:00 Ekvadora ( 2.47) – Senegāla ( 3.33)
17:00 Nīderlande ( 1.21) – Katara ( 19.00)
B grupa
21:00 Irāna ( 4.10) – ASV ( 2.04)
21:00 Velsa ( 8.20) – Anglija ( 1.48)

Ekvadora – Senegāla

Šo abu komandu savstarpējā cīņā noskaidrosies otra izslēgšanas spēļu dalībniece. Ekvadorai pietiks ar neizšķirtu, bet Senegālai obligāti nepieciešama uzvara. Grupas vadībā katrai pa četriem punktiem ir Nīderlandei un Ekvadorai, bet senegāliešiem ir trīs punkti.

Nīderlande – Katara

A grupas otrā cīņā intrigas būtībā vairs nav. Nīderlandei sagaidāma viegla uzvara pret turnīra vājāko komandu Kataru, taču, lai tiktu tālāk, nīdelandiešiem pietiek arī ar neizšķirtu. Katara jau ir zaudējusi cerības izkļūt no grupas un līdzšinējais šīs valstsvienības sniegums neliecina, ka tai izdosies gūt kaut vienus vārtus pret Nīderlandi.

Irāna – ASV

B grupas vadībā ir Anglija (4), bet tai seko Irāna (3), ASV (2) un Velsa (1). Teorētiski šajā grupā vēl jebkurš var iekļūt izslēgšanas mačos un jebkurš var izkrist, taču ASV un Irānas spēlē skaidrs ir viens – uzvarētāja iesoļos “play-off”. Neizšķirta gadījumā savaukārt būs jārēķina, jo tad visu izšķirs rezultāts paralēlajā B grupas mačā.

Velsa – Anglija

Spēle, kurā otrdien varētu tikt parādītas visvairāk dzeltenās kartītes. Britu salu duelī velsieši divtikt gribēs nokost angļus un otrādi. Velsas izredzes izkļūt no grupas ir ļoti teorētiskas un mazticamas, kamēr angļiem vajadzīgs vismaz neizšķirts, lai to paveiktu. Ja Anglija pamanīsies zaudēt, bet Irāna ar ASV spēlēs neizšķirti, tad trīs komandām grupā būs pa četriem punktiem un vietas tad tiks noteiktas pēc gūto-zaudēto vārtu attiecības.

Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
5/5
1 balss