PČ: Kanāda centīsies pietuvoties četriniekam, Zviedrija – izkļūt no pēdējās vietas

Kanādas hokeja izlase, likmetv
28. maijs, 2021, 9:02
Kanādas hokeja izlase | Foto: LiveMedia/Andrea Re / IPA/SIPA/2105271107

Ir pagājusi nedēļa kopš pasaules čempionāta sākuma un izkārtojums turnīra tabulā cilvēkam, kurš nav sekojis līdzi čempionātam, varētu šķist neticams. Pēc šodienas spēlēm nedaudz izkristalizēsies, kuras komandas vairs necīnīsies par iespēju spēlēt ceturtdaļfinālā un kurām vēl iespēja saglabāsies. Šodien dueļi risināsies starp Kanādas un Kazahstānas hokejistiem, Zviedrijas un Lielbritānijas, Dānijas un Baltkrievijas, kā arī Latvijas un Norvēģijas izlasēm. Par Latvijas izlases gaidāmo maču lasi ŠEIT .

23 Apr
Vakar 0
Šodien 0
Rīt 0
No records found

KazahstānaKanāda

Diezgan droši var teikt, ka neviens cilvēks pirms šī turnīra neapgalvotu, ka Kanādas hokeja izlase pēc četrām spēļu kārtām neatradīsies labāko četru komandu starpā B grupā un šodienas neveiksmes gadījumā, visticamāk, zaudēs jebkādas cerības kvalificēties izslēgšanas spēlēm.

Līdzīgi var teikt par Kazahstānu, tikai par to, ka diez vai ir daudz cilvēku, kas ticēja, ka pēc četrām spēļu kārtām kazahi vēl cīnīsies par reālu iespēju spēlēt pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā.

Pēc šīs spēles abām izlasēm būs atlikuši divi mači, kur viens no tiem būs pret Itāliju, kas ir diez gan droši trīs punkti, bet pēdējais grupu turnīra duelis Kazahstānai būs jāaizvada pret Norvēģijas izlasi, savukārt Kanādai – pret Somiju.

Iepriekšējā spēlē Kanāda izcīnīja pirmo uzvaru šī gada čempionātā, kad ar 4:2 pārspēja Norvēģiju. Kanādieši jau spēles 22. sekundē izvirzījās vadībā un 10 minūtes vēlāk dubultoja pārsvaru, taču otrajā periodā norvēģi atbildēja ar diviem vārtiem 80 sekunžu laikā, kas jaunajiem Kanādas pārstāvjiem lika panervozēt.

Tikmēr Kazahstāna atspēlējās un ar rezultātu 3:2 pārspēja vāciešus.

Neskatoties uz to, kā komandām veicies turnīrā, par favorītiem tiek uzskatīti kanādieši, kuriem uzstādīts koeficients 1.35, bet viņu pretiniekiem tas ir 7.60. Iespēja, ka pamatlaiks noslēgsies neizšķirti, vērtēta ar 6.25. Neskatoties uz izteikto pastarīšu statusu, Kazahstāna šajā čempionātā jau ir pierādījusi, ka var pieveikt jebkuru un šodien mēģinās apliecināt, ka neveiksmīgi spēlējošā Kanāda ir tai pa spēkam.

Koeficients uz handikapu Kazahstānai +2,5, uzstādīts 1.74.

ZviedrijaLielbritānija

Līdzīga situācija Kanādai ir arī Zviedrijas valstsvienībai, kas A grupā atrodas pēdējā pozīcijā un ar diezgan minimālām iespējām iekļūt ceturtdaļfinālā, jo atlikuši mači pret Slovākijas un Krievijas Olimpiskās komitejas komandu.

Lielbritānija aizvada lielisku čempionātu, atņemot punktu Dānijas hokejistiem un ar 4:3 pārspējot Baltkrieviju.

Zviedri noteikti būs ļoti dusmīgi par čempionātā parādīto sniegumu. Eksperti Zviedrijas valstsvienībai uzstādījuši koeficientu 1.05, bet Lielbritānijai tas ir 60.00.

Iespēja, ka mačā tiks gūti mazāk kā 5,5 vārti, vērtēta ar iespēju 2.60.

DānijaBaltkrievija

Dānija sākusi ar vienu uzvaru pamatlaikā, reizi svinējusi panākumu pagarinājumā un piedzīvojusi divas neveiksmes. Baltkrievija, no otra puses, ir uzvarējuši spēli, kas teorētiski būtu jāzaudē un piekāpušiem cīņā, kurā bija jāgūst trīs punkti. Abām vienībām ne pavisam nav izdevies stabils sniegums aizvadītajās četrās spēlēs.

Šī iemesla dēļ arī koeficients uz šo maču ir līdzīgs, jo nav zināms, kura no komandām šim mačam būs noskaņojusies labāk. Ekspertuprāt, nelieli favorīti ir dāņi, kuru iespēja uzvarēt pamatlaikā vērtēta ar 2.33. Neizšķirts vērtēts ar 4.10, bet Baltkrievijas panākuma varbūtība ir 2.75.

Dānijas izlases panākums ar handikapu -1 vērtēts ar 2.88.

Īpašais piedāvājums: PČ hokejā starta komplekts 100 eiro apmērā! [Noslēdzies]