40 EUR bezriska likme
Saņemt

Hārtlijs attālinās no Ņujorkas

Žerārs Galāns, likmetv
14. maijs, 2021, 9:52
Žerārs Galāns | Foto: NHL

Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubs Ņujorkas “Rangers” saņēmis atļauju no Lasvegasas “Golden Knights” sākt pārrunas ar treneri Žerāru Galānu, par potenciālo pāreju uz Ņujorkas komandu, ziņo “TSN” insaideris Darens Dregers.

“Pēc jaunā ģenerālmenedžera Krisa Drūrija ierašanās, par vienu no galvenajiem kandidātiem uz “Rangers” trenera amatu uzskatāms tieši Galāns,” vēstīja Dregers.

Ņujorkas klubs atrodas jauna trenera meklējumos pēc līguma laušanas ar Deividu Kvinu.

Vakar vēstījām, ka par vienu no kandidātiem uz Ņujorkas vienības trenēšanu saukts arī Latvijas izlases un Omskas “Avangard” galvenais treneris, Bobs Hārtlijs.

Galāns no “Golden Knights” tika atlaists pagājušā gada janvārī. Pirms tam, viņš aizveda Lasvegasas komandu līdz NHL finālam 2017./2018. gada sezonā, kur piekāpās Vašingtonas “Capitals”.

Speciālistam gan vēl ir līgums ar “bruņiniekiem”, tāpēc “Rangers” nācās gaidīt kluba atļauju sākt pārrunas.

Kanādiešu speciālists vadīs Kanādas izlasi pasaules čempionātā hokejā, kas šogad no 21. maija līdz 6. jūnijam risināsies Rīgā.

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis