40 EUR bezriska likme
Saņemt

Pasaules hokeja čempionāts: Vācija pirms spēles ar Latviju centīsies izveidot “drošības spilvenu”, bet Zviedrija – saglabāt teorētiskas cerības

31. maijs, 2021, 8:29
Foto: TT

Pasaules čempionātā šodien tiks aizvadīti četri aizraujoši dueļi. Tajos tiks noskaidrotas vienības, kuras vēl saglabās cerības izkļūt no apakšgrupas, bet kurām to vairs nebūs. Abās apakšgrupās vietu četriniekā jau nodrošinājušas divas komandas, bet vēl divas vietas ir pieejamas. Šodien savā starpā spēkosies Čehijas un Dānijas izlases, ASV un Vācija, Krievijas Olimpiskās komitejas komanda un Zviedrija, Norvēģija un Kazahstāna.

 

1
X
2
15:15
USA —  Germany
1
x
2
16:15
USA —  Germany
2 15

ASVVācija

ASV jau ir nodrošinājusi vietu četru labāko komandu pulkā, bet Vācijai par to vēl ir jācīnās. Uzvara pret amerikāņiem nodrošinās, ka rītdienas duelī pret Latviju ir nepieciešams nezaudēt pamatlaikā, lai iekļūtu izslēgšanas spēlēs un turpinātu čempionātu.

ASV vienīgo neveiksmi čempionātā piedzīvojusi pret Somiju, kurai piekāpās atklāšanas mačā. Pēc tam ziemeļamerikāņi pamatīgi ieskrējušies, nezaudējot punktus pret nevienu citu grupas vienību.

Vācija zaudējusi iepriekšējās divās spēlēs, vispirms izlaižot 2:1 vadību pret Kazahstānu, bet pēc tam atzina arī ASV pāridarītāju somu pārākumu.

ASV izlasē rezultatīvākais ar sešiem punktiem ir Trevors Mūrs, bet piecus pievienojis Džeisons Robertsons un Konors Garlands.

Vācijas izlasē pa sešiem punktiem ir Matīasam Plahtam un Marselam Nēbelsam, bet pieci ir vien 19 gadus vecajam Lukasam Raihelam.

Šajā mačā par favorītiem uzskatīti amerikāņi, kuriem koeficients ir 1.62. Neizšķirta varbūtība novērtēta ar 5.10, bet Vācijas uzvarai piešķirta iespējamība 4.70.

Cīņa, visticamāk, būs ļoti sīva, tāpēc koeficients uz Vācijas handikapu +1,5 piešķirts 1,79.

Varbūtība, ka abām valstsvienībām izdosies gūt vismaz divus vārtus, vērtēta ar 1.80.

Krievijas Olimpiskās komitejas komandaZviedrija

Zviedrija šodien mēģinās saglabāt teorētiskas iespējas iekļūt A grupas četriniekā. Šī būs viņu pēdējā spēle apakšgrupu turnīrā un pat, ja komandai šodien izdosies uzvarēt pret Krievijas Olimpiskās komitejas vienību, būs jācer uz labvēlīgu iznākumu citu izlašu atlikušajos mačos.

Zviedrijas izlase ļoti neveiksmīgi iesāka čempionātu, pirmos punktus izcīnot vien trešajā spēļu kārtā. Iepriekšējās divās spēlēs gan izdevies gūt sešus punktus, izcīnot ļoti svarīgu panākumu vakar, pārspējot Slovākijas hokejistus.

Krievijas Olimpiskās komitejas komanda piedzīvojusi vienu neveiksmi, tieši pret slovākiem, atzīstot viņu pārākumu ar 1:3.

Ar sešiem punktiem KOK komandas rezultatīvākie pārstāvji ir Antons Burdasovs un Aleksandrs Barabanovs.

Zviedrijas izlasē ar pieciem punktiem līderi ir aizsargi Henriks Tommerness un Nilss Lundkvists, bet četrus punktus guvuši uzbrucēji Adrians Kempe un Markuss Sorensens.

Labākas izredzēs uzvarēt piešķirtas Krievijas Olimpiskās komitejas vienības pārstāvjiem, kuriem piešķirta varbūtība 1.94, pagarinājums novērtēts ar 4.30, bet Zviedrijai uzstādīts koeficients 3.40.

Varbūtība, ka tiks gūti vairāk nekā 4,5 vārti, vērtēta ar 1.61.

KOK ielaidusi vairāk kā vienus vārtus tikai vienā čempionāta duelī, iespēja, ka šodien nāksies piekāpties vairāk nekā 1,5 reizes, vērtēta ar 1.41.

ČehijaDānija

Čehijas izlase tiek uzskatīti par stabiliem šī pāra favorītiem, saņemot koeficientu 1.35. Dānijai tas ir 8.00, bet varbūtība, ka uzvarētājs netiks noskaidrots pamatlaikā, vērtēta ar 6.40.

Dāņiem izdevies uzvarēt iepriekšējās divās abu vienību tikšanās reizēs, tiesa tas noticis 2016. un 2014. gadā.

Iespēja, ka čehiem izdosies uzvarēt ar handikapu -2, vērtēta 1.76.

NorvēģijaKazahstāna

Kazahstānas izlase šodien pirmo reizi 21. gadsimtā var nodrošināt vietu pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā. Lai to paveiktu, pret Norvēģiju jāgūst trīs punkti.

Komanda ir arī šī pāra favorīti ar koeficientu 1.70. Norvēģijas varbūtība svinēt panākumu pamatlaikā vērtēta ar 4.40, bet pagarinājumam varbūtība ir 4.60.

Iespēja, ka cīņā tiks gūti vairāk nekā 4,5 vārti, vērtēta ar 1.72.

Standings provided by Sofascore
Standings provided by Sofascore

 

 

Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
5/5
1 balss