Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Par fanu pulcēšanos pēc uzvaras pret Kanādu netiks piespriesti administratīvie pārkāpuma protokoli

Latvijas izlases fani sagaida Latvijas hokejistus pēc panākuma ar Kanādu, likmetv
22. maijs, 2021, 12:37
Latvijas izlases fani sagaida Latvijas hokejistus pēc panākuma ar Kanādu | Foto: Edijs Palens/Xinhua via ZUMA Press

Valsts policija nav sākusi administratīvā pārkāpuma procesus par fanu pulcēšanos pēc Latvijas hokeja valstsvienības uzvaras pār Kanādu, taču nav izslēgta policijas iegūtu videomateriālu analīze un iespējamo sankciju piemērošana.

Valsts policijas preses pārstāve Gita Gžibovska aģentūrai LETA pastāstīja, ka pasaules hokeja čempionāta pirmajā dienā Valsts policija sadarbībā ar pašvaldības policiju veica pastiprinātu kontroli, uzraugot sabiedrisko kārtību un drošību un sniedzot preventīvas norādes.

Par fanu atrašanos pie “Arēnas Rīga” un “Radisson Blu Hotel Latvija” administratīvie procesi nav sākti. Tomēr jāņem vērā, ka šādos gadījumos notikušais konstatēts ar policijas rīcībā esošajiem tehniskajiem līdzekļiem, tāpēc attiecīgi vēlāk var tikt vērtēts vai personas nav pārkāpušas epidemioloģiskos drošības nosacījumus.

Policija norāda, ka visās čempionāta norises dienās būs pastiprināta policijas kontrole. Valsts policija aicina iedzīvotājus ņemt vērā joprojām smago epidemioloģisko situāciju un just līdzi Latvijas izlasei ģimenes lokā, vai ārpus telpām, ievērojot divu mājsaimniecību principu līdz desmit cilvēkiem.

Tāpat policija atgādina, ka par epidemioloģisko noteikumu pārkāpšanu, tostarp pulcēšanos var tikt piemērots naudas sods no 10 līdz 2000 eiro.

Jau ziņots, ka pie “Arēnas Rīga” piektdienas vakarā pulcējās vairāki simti Latvijas izlases līdzjutēji, lai sveiktu Latvijas hokejistus ar vēsturisku uzvaru pret Kanādas valstsvienību.

Fani pulcējās arī pie “Radisson Blu Hotel Latvija”, kur mitinās visi čempionāta dalībnieki. Līdzjutēji arī apmeklēja Kanādas vēstniecību, kur nolika ziedus.

Autors
LETA
Nacionālā informācijas aģentūra, kas rada uzticamu saturu un sniedz individualizētus pakalpojumus profesionāliem informācijas lietotājiem. Mūsu galvenā vērtība ir pieredzējusī 150 darbinieku komanda. LETA ik dienu rūpējas par to, lai pārbaudītu un no milzīgās informācijas plūsmas atlasītu un piegādātu klientiem.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis