Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

“Pamēģini dzert vodku piecas dienas un normāli uzspēlēt”

Staņislavs Čistovs, likmetv
5. aprīlis, 2021, 14:46
Staņislavs Čistovs | Foto: KHL.ru

Arī Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubā Rīgas “Dinamo” uzspēlējušais krievu uzbrucējs Staņislavs Čistovs zināms kā ļoti talantīgs hokejists, kurš savu potenciālu līdz galam nespēja realizēt dēļ ārpus laukuma problēmām jeb pārlieku lielas aizraušanās ar alkoholu.

Neskatoties uz to, Čistovs uzskatāms par Čeļabinskas “Traktor” kluba leģēndu, kur allaž spēlēja ārkārtīgi rezultatīvi un galvassāpes viņa individuālais sniegums sagādāja daudziem aizsargiem.

Somu komentētājs Anti Makinens atcerējās interesantu stāstu, kas saistīts ar Čistovu, kurš desmitgades sākumā spēlēja vienā komandā ar Somijas izlases hokejistu Petri Kontiolu. “Kontiola, kurš tad spēlēja Čeļabinskā, izbraukuma tūres  laikā ar mani sazinājās. Viņš tad spēlēja vienā maiņā ar Čistovu un bija sajūsma. Viņš sacīja, ka Staņislavas ir velnišķīgi lielisks spēlētājs.”

“Nākamā spēle komandai bija ar Mitišču “Atlant”, bet Čistovs nospēlēja ļoti slikti. Viņš rādīja vājāko sniegumu no visiem,” atminas zināmais apskatnieks. “Pēc spēles piezvanīju Kontiolam, prasot, ar ko uz ledus nodarbojās Čistovs, jo viņš neizskatījās “velnišķīgi lielisks”.”

“Kontiola man atbildēja: tu pamēģini piecas dienas pēc kārtas dzert vodku un tad iziet un uzspēlēt,” atceras Makinens.

Karjeras norietā, kad Čistova pakalpojumi vairs nebija vajadzīgi KHL grandiem, viņš 2017./2018.gada sezonā pievienojās Rīgas “Dinamo” komandai, kur tajā sezonā spēlēja arī cits “sliktais zēns” Nikolajs Žerdevs. Zīmīgi, ka abi hokejisti sezonu nepabeidza kopā ar komandu, jo ne tikai kārtējo reizi pārkāpa disciplīnu, bet arī laukumā  vairs nerādīja labu sniegumu.

Čistovs Rīgā aizvadīja septiņus mačus, paliekot bez rezultativitātes punktiem. Nākamo sezonu hokejists aizvadīja Krievijas augstākajā līgā (VHL) Toljati “Lada” komandā, bet pēc tam noslēdza karjeru.

Karjeras pirmsākumos Čistovs tika uzskatīts par vienu no pasaules talantīgākajiem hokejistiem. 19 gadu vecumā malējais uzbrucējs spēlēja Anaheimas “Ducks” rindās. Pie tam, viņš to darīja pirmajā virknējumā kopā ar tādām zvaigznēm kā Sergeju Fjodorovu un latviešu leģendu Sandi Ozoliņu.

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis