Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Omskas “Avangard” kapteinis smagā stāvoklī nogādāts slimnīcā

Aleksejs Jemeļins, likmetv
6. aprīlis, 2021, 14:21
Aleksejs Jemeļins | Foto: KHL

Latvijas izlases galvenā trenera Boba Hārtlija vadītās Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandas Omskas “Avangard” kapteinis Aleksejs Jemeļins smagā stāvokli nogādāts slimnīcā, vēsta Krievijas mediji.

Kā zināms, “Avangard” šobrīd veiksmīgi iesākusi Gagarina kausa Austrumu konferences fināla sēriju pret Kazaņas “Ak Bars”, esot vadībā ar 2-0.

Pēc sērijas pirmās spēlēs Jemeļins sūdzējies par augstu temperetūru un ticis nogādāts vietējās slimnīcas infektaloģijas nodaļā. Sākotnēji bijušas aizdomas, ka 34 gadus vecais hokejists sasirdzis ar koronavīrusu, tomēr analizēs to nav norādījušas.

Aizsarga stāvoklis pasliktinājies un viņam uzstādīta diagnoze: toksiks šoks aknās. Pēc diagnozes uzstādīšanas hokejists nogādāts Maskavā. Ārsti pavēstījuši, ka pieredzējušā hokejista veselības stāvoklis ir smags, tomēr “Avangard” pārstāvis atrodas pie samaņas.

“Avangard” un “Ak Bars” sērijas trešā spēle norisināsies rīt.

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis