40 EUR bezriska likme
Saņemt

“Oilers” līderis saņem NHL labākā bombardiera balvu

Konors Makdeivids, likmetv
20. maijs, 2021, 9:45
Konors Makdeivids | Foto: NHL

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Edmontonas “Oilers” zvaigzne Konors Makdeivids saņēmis “Ārta Rosa Trofeju” par individuālo sniegumu regulārās sezonas laikā, kurā guva 105 (33+72) punktus.

Apbalvojumu kanādietis saņēmis jau trešo reizi karjerā. Divas iepriekšējās reizes, kad hokejists kļuva par rezultatīvāko spēlētāju bija 2016./2017. un 2017./2018. gada sezonas.

Atrāviens no otra rezultatīvākā spēlētāja līgā , Leona Draicaitla, kurš ir arī Makdeivida komandas biedrs, bija 21 punkts, bet trešajā vietā esošajam Bredam Maršānam no Bostonas “Bruins” izdevās gūt par 36 punktiem mazāk. Šāda starpība starp rezultatīvāko un otru rezultatīvāko sezonas hokejistu ir pirmo reizi kopš 1991. gada, kad Veins Greckis Bretu Hālu apsteidza par 32 rezultivitātes punktiem.

“Oilers” līderis kļuvis par devīto NHL spēlētāju, kurš vismaz trīs reizes ieguvis “Ārta Rosa Trofeju”, līderis ar 10 apbalvojumiem ir Greckis.

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis