40 EUR bezriska likme
Saņemt

Nīderlandes mērķis – izslēgšanas spēles

Nīderlandes futbola izlase, likmetv
10. jūnijs, 2021, 12:02
Nīderlandes futbola izlase, likmetv| Foto: ANP MAURICE VAN STEEN (ANP Sport via Getty Images

Eiropas futbola čempionāta C apakšgrupas un 17. jūnija mači tiks noslēgti ar dueli starp Nīderlandi un Austriju. Mačs starp abām valstsvienībām risināsies Amsterdamā.

1
X
2
22:00
1
x
2

 

Prognozētie sākumsastāvi:

Nīderlande: vārtsargs – Martens Stekelenburgs, aizsargi – Stefans de Breis, Mathijs de Lihts, Denzels Demfrīss, Patriks van Anholts, pussargi – Deilijs Blinds, Džordžo Vijnaldums, Frenkijs de Jongs, Martens De Rons, uzbrucēji – Memfiss Depajs, Vauts Veghorsts.

Austrija: vārtsargs – Deniels Bahmans, aizsargi – Dāvids Alaba, Martins Hintergers, Štefans Lainers, Andreass Ulmers, pussargi – Štefans Ilzankers, Marsels Zabicers, Ksaviers Šlāgers, Kristofs Baumgartners, Konrāds Laimers, uzbrucējs – Saša Kaladžičs.

Austrijai šajā spēlē palīdzēt nevarēs Marko Arnautovičs, kurš saņēmis vienas spēles diskvalifikāciju par savu rīcību spēlē pret Ziemeļmaķedoniju.

Nīderlande savā pirmajā apakšgrupas mačā veiksmīgi izglābās no punktu zaudēšanas pret Ukrainu, piecas minūtes pirms spēles beigām gūstot trešos vārtus un svinot panākumu ar 3:2. Ar rezultatīviem sitieniem izcēlās Džordžo Vijnaldums, Vauts Veghorsts un Denzels Demfrīss, kurš kļuva par uzvaras vārtu autoru.

Austrieši, savukārt, ar 3:1 apspēlēja Ziemeļmaķedonijas izlasi. Vārtus guva Stefans Lainers, Mihaels Gregoričs un diskvalificētais Marko Arnautovičs.

Lai arī Nīderlandes un Austrijas savstarpējās spēlēs nedaudz labāk veicies “tulpju zemes” pārstāvjiem, kam izdevies gūt panākumu astoņas reizes, zaudējumus piedzīvojot sešreiz, bet vēl četrreiz nenoskaidrojot uzvarētāju, Nīderlande uzvarējusi pēdējās sešās cīņās pēc kārtas.

Iepriekšējo piecu savstarpējo maču rezultāti:

DatumsTurnīrsRezultātsUzvarētājs
16.10.2002.EČ kvalifikācija3:0Nīderlande
06.09.2003.EČ kvalifikācija3:1Nīderlande
26.03.2008.Pārbaudes spēles4:3Nīderlande
09.02.2011.Pārbaudes spēles3:1Nīderlande
04.06.2016.Pārbaudes spēles2:0Nīderlande

Nīderlandes pārstāvji ir izteikti šī pāra favorīti, viņu iespēja svinēt panākumu vērtēta ar 1.63. Neizšķirtam piešķirts koeficients 4.20, bet Austrijas uzvarai – 6.05.

Vairāk nekā divi goli gūti piecās no sešām iepriekšējām Nīderlandes spēlēm. Iespēja, ka arī šajā duelī kopējais vārtu skaits būs lielāks par 2,5, vērtēta ar 1.77.

Abas izlases guvušas vismaz vienus vārtus piecos no sešiem dueļiem, kuros piedalījusies Austrijas izlase. Iespēja, ka tas notiks arī šodien, vērtēta ar 1.77.

https://likme.tv/prognozes/prognoze-niderlande-neparliecina/

https://likme.tv/prognozes/prognoze-austrija-turnira-melnais-zirdzins/

https://likme.tv/likmju-skola/kadus-bonusus-jaunajiem-klientiem-piedava-latvijas-totalizatori-visa-informacija-saja-apskata/

Standings provided by Sofascore
Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis