40 EUR bezriska likme
Saņemt

NFL Superbols 2021: Monētas mešana

NFL SuperBols 2021, Pafbet, likme.tv
6. februāris, 2021, 14:23
NFL SuperBols 2021, Pafbet, likme.tv

Viena no labākajām lietām NFL Amerikāņu futbola superkausa laikā ir tā īpašās Superbola sporta likmes, kuras ir pieejamas jebkuram likmju veicējam. Īpašās likmes ir likmju veids, kuru iznākumu neiespaido spēles rezultāts. Viens no iemīļotākajiem īpašo likmju veidiem, uz kuru katru gadu tiek uzlikts miljoniem dolāru, ir monētas mešana, kas notiek pirms Superbola spēles sākuma. Monētas mešanā piedalās abas komandas. viesu komanda min, kura monētas puse izkritīs un uzvaras gadījumā izlemj vai tā uzsāk spēli vai sniedz pretiniekiem šādu iespēju.

Kamēr NFL un Superbola likmes prasa intensīvu statistikas izpēti, monētas mešana balstās tikai uz diviem iznākumiem un koeicienti to tā arī atspoguļo. Tev jāizvēlas tikai cipars (heads) vai arī ģērbonis (tails).

Cipars vai ģērbons?

Neatkarīgi no tā, vai izkrīt cipars vai ģērbonis, izredzes uz abiem iznākumiem ir vienādas: 50 – 50. Taču pēdējo gadu monētu mešanas rezultāti varētu Tev palīdzēt izlemt uz ko veikt likmi. Pēdējo septiņu NFL Superbolu laikā, sešas reizes monētu mešanā ir izkritis ģērbonis.

Kopš pirmā NFL Superkausa:

Cipars izkritis: 25 reizes (47%).

Ģērbonis izkritis: 29 reizes (53%).

Pafbet piedāvā īpašu Paf Boost koeficientu:

Monētas mešanas izlozes rezultātā izkritīs cipars (heads) – 2.10.

Vai monēta var izlemt spēles iznākumu?

Visbiežāk, komanda, kas uzmin monētas mešanu, izvēlas paturēt bumbu un sākt uzbrukumu. Pat, ja komanda neveic piezemējumu, tā var nogādāt bumbu pietiekami tuvu vārtu zonai, lai gūtu trīs punktus. Protams šis plāns var izgāzties, ja pretinieku komanda ir spēcīga aizsardzībā un mēs runājam par Superkausu. Komandas ar viduvēju aizsardzību nenonāk tikt tālu.

Ja komanda uzmin monētu, tas nebūt nenozīmē, ka tā uzvarēs kausu. Par piemēru var ņemt pagājušā gada Superbolu, kad San Francisko 49ers uzvarēja monētas mešanā, taču zaudēja spēlē Kansas City Chiefs komandai.

Pafbet piedāvā īpašo likmju veidu, kurā vari prognozēt vai komanda, kas uzvarēs monētas mešanā un arī mačā.

Kansas City Chiefs uzvarēs monētas mešanas izlozē un mačā – 3.05.

Tampa Bay Buccaneers uzvarēs monētas mešanas izlozē un mačā – 4.55.

Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis