40 EUR bezriska likme
Saņemt

“Nets” turpina bruņoties un piesaista vēl vienu zvaigzni

Lamarkuss Oldridžs, likmetv
28. marts, 2021, 16:11
Lamarkuss Oldridžs, likmetv

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) vienība Bruklinas “Nets” būs Lamarkusa Oldridža nākamā darba vieta, jo basketbolists piekritis piedāvājumam pievienoties zvaigžņotajam klubam.

Kā vēsta Oldridža aģents, basketbolists “Nets” spēlēs līdz šīs sezonas beigām. Iepriekš martā septiņu Visu zvaigžņu spēļu dalībnieks Oldridžs vienojās ar savu bijušo komandu Sanantonio “Spurs” par viņa līguma izpirkšanu.

“Nets” šosezon maiņas darījumā ieguva vienu no līgas labākajiem spēlētājiem Džeimsu Hārdenu, bet nesen komandai pievienojās arī pieredzējušais Bleiks Grifins. Tāpat klubā spēlē arī Kairijs Ērvings un Kevins Durents, kas ļauj domāt, ka “Nets” savu pirmo uzvaru NBA čempionātā lūko izcīnīt jau šogad.

Oldridžs nav spēlējis kopš 1.marta, bet karjeras laikā viņš vidēji spēlē guvis 19,4 punktus un izcīnījis 8,3 atlēkušās bumbas. NBA basketbolists pavadījis 15 sezonas, kuru laikā pārstāvējis arī Portlendas “Trail Blazers” vienību.

Šosezon viņš vidēji spēlē guvis 13,7 punktus un izcīnījis 4,5 atlēkušās bumbas.

Stīva Neša vadītā “Nets” Austrumu konferencē ar 31 uzvaru 46 spēlēs ieņem otro vietu.

Tikmēr ESPN apskatnieks Eidriens Vodžnarovskis vēsta, ka Andrē Dramonds drīzumā pievienosies aizvadītās sezonas čempioniem Losandželosas “Lakers”.

Pats basketbolists savā “Twitter” kontā publicējis ierakstu, kurā pasakās savai līdzšinējai komandai Klīvlendas “Cavaliers”. Piektdien abas puses vienojās par basketbolista līguma izpirkšanu.

Darījumam pietuvināti avoti vēsta, ka “Lakers” Dramondam piedāvā vietu starta pieciniekā, kas basketbolistam ir nozīmīgs faktors.

Tāpat interesi par Dramondu izrādot arī Losandželosas “Clippers”, Ņujorkas “Knicks”, Bostonas “Celtics” un Ņūorleānas “Hornets”.

Šajā vasarā Dramonds kļūs par brīvo aģentu.

Šosezon Dramonds Klīvlendas komandas starta pieciniekā sāka 25 spēles, bet caurmērā viņš izcēlies ar 17,5 punktiem un 13,5 atlēkušajām bumbām. Iepriekšējās astoņas sezonas Dramonds pavadīja Detroitas “Pistons”, kas viņu pērn aizmainīja uz “Cavaliers”.

Pārstāvot “Pistons” komandu, viņš divas reizes tikai izraudzīts dalībai Visu zvaigžņu spēlē.

Autors
LETA
Nacionālā informācijas aģentūra, kas rada uzticamu saturu un sniedz individualizētus pakalpojumus profesionāliem informācijas lietotājiem. Mūsu galvenā vērtība ir pieredzējusī 150 darbinieku komanda. LETA ik dienu rūpējas par to, lai pārbaudītu un no milzīgās informācijas plūsmas atlasītu un piegādātu klientiem.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis