Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

NBA paskaidrojusi savu rīcību nesodīt Džeimsu par Covid-19 protokola pārkāpumu

Lebrons Džeimss, likmetv
25. maijs, 2021, 18:13
Lebrons Džeimss | Foto: Christian Petersen/Getty Images/AFP

Nacionālā basketbola asociācija (NBA) paskaidrojusi, kāpēc līgas zvaigzne Lebrons Džeimss nav sodīts par Covid-19 protokola neievērošanu.

“Lai mazinātu nesaprašanos par notikušo, Lebrons Džeimss apmeklēja pasākumu, kurā drīkstēja ierasties tikai vakcinētas vai negatīvu testu uzrādīt spējošas personas. Balstoties uz šīm prasībām un konsultācijām ar mediķiem, tika lemts, ka tas nepaaugstina risku vīrusam izplatīties un karantīna nav nepieciešama. Sezonas gaitā ir bijuši vairāki šāda tipa pārkāpumi līgas veselības un drošības protokolā, kas risinājušies šādā pat veidā.”

“Ņemot vērā pašreizējos NBA noteikumus vakcinētajiem basketbolistiem ir ļauts piedalīties āra aktivitātēs, kas saistīti ar individuālo reklāmu, kā piemēram sponsoru pasākumiem,” tika vēstīts līgas paziņojumā, kas publicēts portālā “Twitter”.

Losandželosas “Lakers” pagājušajā nedēļā apmeklēja jauna tekilas brenda pasākumu, kurā ietilpa fotosesija. To apmeklēja arī pazīstamais reperis Dreiks un aktieris Maikls B. Džordans.

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis