Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Mančestras “United” fanu protestu dēļ pārceļ spēli pret “Liverpool”

Mančestras "United" fani protestā, likmetv
2. maijs, 2021, 21:30
Mančestras "United" fani protestā | Foto: BBC

Mančestras “United” futbola kluba fanu protesta dēļ uz citu norises laiku pārcelta spēle pret “Liverpool”.

Nozīmīga šī spēle bija ne tikai “United” faniem, bet arī Mančestras “City”, kas “Liverpool” uzvaras gadījumā svētdien tiktu kronēta par Anglijas premjerlīgas čempioni.

Spēli nāksies aizvadīt vēlāk, jo “United” fani dažas stundas pirms mača sākumā ielauzās stadionā un ar skaļiem saukļiem, kā arī aprakstītiem plakātiem pieprasīja kluba īpašnieku Gleizeru ģimenes aiziešanu.

Liels fanu pulks bija arī ārpus stadiona. Policija centās izkliedēt lielo pūli, bet šī iemesla dēļ izcēlās masu nekārtības.

Vēlāk “United” kluba pārstāvji paziņoja, ka pēc apspriešanās ar policiju, premjerlīgas vadību un komandas padomi, nolemts spēli pārcelt uz citu laiku.

Spēles sākums bija paredzēts plkst.17.30 pēc Latvijas laika. Maču vēlāk pārcēla par stundu, bet pēc tam pārcēla uz citu norises laiku.

“Drošība “Old Trafford” stadionā aizvien ir mūsu prioritāte. Faniem ir vairāki veidi, kā likt sadzirdēt sevi, bet nelielās grupas rīcībai nav nekāda attaisnojuma,” teikts premjerlīgas paziņojumā.

Pagaidām gan vēl nav zināms, kad tiks aizvadīta pārceltā spēle.

“United” fani pavisam neiecietīgi pret Gleizeru ģimeni kļuva pēc tam, kad komandas vadība paziņoja par nodomiem piedalīties Eiropas superlīgā. Jaunizveidotā līga tā arī neredzēja saules gaismu, jo īsi pēc paziņojuma par tās izveidi, vairāki politiķi, sporta funkcionāri un cienījamas futbola personas nosodīja Eiropas vadošo klubu vēlmi piedalīties čempionātā.

Zināms, ka tieši “United” un “Liverpool” bija vienas no idejas autorēm. Tādējādi abi klubi ik gadu sev būtu nodrošinājuši vietu turnīrā, ko kopumā plānoja izveidot 15 Eiropas grandi no dažādu valstu līgām.

Pēcāk “United” valdes loceklis Džoels Gleizers publiski atvainojās komandas faniem.

Arī pēc “United” paziņojuma par vēlmi startēt jaunizveidotajā līgā, fani nākamajās dienās ielauzās kluba treniņu vietā.

Gleizeru ģimene “United” savā rīcībā ieguva 2005.gadā. Kopš tā laika ģimene ik gadu nav vairījusies sev dividendēs izmaksāt lielas summas, kas, protams, ne pārāk pozitīvi tiek vērtēts no līdzjutēju puses.

Premjerlīgas līdere ar 80 punktiem 34 spēlēs ir Mančestras “City”, “United” seko ar 67 punktiem 33 mačos, Lesteras “City” iekrājusi 63 punktus 34 dueļos, bet ceturtā ar 61 punktu ir Londonas “Chelsea”. Tālāk ar 55 punktiem 33 spēlēs seko Vesthemas “United”, bet vadošo sešinieku ar 54 punktiem noslēdz “Liverpool”.

Autors
LETA
Nacionālā informācijas aģentūra, kas rada uzticamu saturu un sniedz individualizētus pakalpojumus profesionāliem informācijas lietotājiem. Mūsu galvenā vērtība ir pieredzējusī 150 darbinieku komanda. LETA ik dienu rūpējas par to, lai pārbaudītu un no milzīgās informācijas plūsmas atlasītu un piegādātu klientiem.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis