40 EUR bezriska likme
Saņemt

Mančestras “City” pēc gada pārtraukuma atgriežas čempionu godā

Mančestras "City", likmetv
11. maijs, 2021, 22:40
Mančestras "City" | Foto: Vbet News

Mančestras “City” otrdien trešo reizi četru sezonu laikā tika kronēta par Anglijas premjerlīgas čempioni futbolā, pateicoties Mančestras “United” piedzīvotajam zaudējumam.

Mančestras “United” savā laukumā zaudēja Lesteras “City” ar 1:2 (1:1) un vairs nevar panākt “City” vienību, no kuras “United” trīs kārtas pirms sacensību beigām atpaliek par desmit punktiem.

Spiests aizvadīt trīs spēles piecās dienās, “United” treneris Ūle Gunnars Sulšērs faktiski atvēlēja titulu niknākajai konkurentei “City”, otrdienas mačā izvēloties spēlēt ar novājinātu sastāvu un desmit izmaiņām, salīdzinot ar iepriekšējo spēli.

Lūks Tomass 10.minūtē izvirzīja Lesteras vienību vadībā, bet piecas minūtes vēlāk Meisons Grīnvuds panāca izlīdzinājumu.

Čaglara Sejindži sitiens ar galvu 66.minūtē nodrošināja “City” to, kas vairākus mēnešus šķita neizbēgams, – čempiona titulu.

“City” tas ir septītais Anglijas čempionu tituls, aprīlī klubs izcīnīja Līgas kausu, bet 29.maijā klubs savā pirmajā Čempionu līgas finālā tiksies ar “Chelsea”, kārojot pēc vēl viena titula.

Savukārt “City” galvenajam trenerim Žuzepam Gvardiolam uzvara Anglijas čempionātā ir jau 26. lielā trofeja trenera karjerā.

50 gadus vecais treneris jau divreiz ir aizvedis līdz uzvarai Čempionu līgā “Barcelona” vienību. Pēdējoreiz tas notika pirms desmit gadiem.

“City” ir čempionāta vadībā ar 80 punktiem 35 mačos. “United” ir 70 punkti, Lesteras “City” – 66 punkti 36 spēlēs, Londonas “Chelsea” 64, Vesthemas “United” 58 punkti, bet labāko sešinieku ar 57 punktiem 34 mačos noslēdz “Liverpool”.

Autors
LETA
Nacionālā informācijas aģentūra, kas rada uzticamu saturu un sniedz individualizētus pakalpojumus profesionāliem informācijas lietotājiem. Mūsu galvenā vērtība ir pieredzējusī 150 darbinieku komanda. LETA ik dienu rūpējas par to, lai pārbaudītu un no milzīgās informācijas plūsmas atlasītu un piegādātu klientiem.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis