40 EUR bezriska likme
Saņemt

Lomažs kļūst par komandas rezultatīvāko spēlētāju Vācijas čempionāta mačā

Rihards Lomažs, likmetv
11. maijs, 2021, 22:20
Rihards Lomažs | Foto: Pressefotox-xRolandxSippelx

Latvijas basketbolists Rihards Lomažs otrdien guva 16 punktus Vācijas bundeslīgas spēlē, kļūdams par savas komandas rezultatīvāko spēlētāju, taču “Gottingen” komanda viesos piedzīvoja zaudējumu.

Oldenburgas “EWE Baskets” savā laukumā pārspēja Lomaža pārstāvēto “Gottingen” ar 98:77 (33:25, 21:18, 23:21, 21:13).

Lomažs maču sāka sākuma sastāvā un laukumā pavadīja 28 minūtes un 25 sekundes, kuru laikā realizēja visus četrus divpunktu metienus, divus no septiņiem tālmetieniem un divus no trim soda metieniem. Tāpat viņš izcīnīja trīs atlēkušās bumbas, trīsreiz rezultatīvi piespēlēja, vienreiz kļūdījās, vienreiz pārkāpa noteikumus, izprovocēja četrus pārkāpumus pretiniekam, kā arī sakrāja komandā labāko efektivitātes koeficientu 15.

Mājiniekiem 25 punktus guva Kīts Hornsbijs.

Getingenas komanda pamatturnīrā ar 13 uzvarām 34 spēlēs finišēja 12.vietā 18 klubu konkurencē.

Nedēļas beigās Lomažs ar komandasbiedriem piedalīsies Vācijas kausa izcīņā.

Lomažs “Gottingen” rindas papildināja pēc līgumsaistību pārtraukšanas ar Eirolīgā spēlējošo Francijas klubu Vilērbānas ASVEL.

Autors
LETA
Nacionālā informācijas aģentūra, kas rada uzticamu saturu un sniedz individualizētus pakalpojumus profesionāliem informācijas lietotājiem. Mūsu galvenā vērtība ir pieredzējusī 150 darbinieku komanda. LETA ik dienu rūpējas par to, lai pārbaudītu un no milzīgās informācijas plūsmas atlasītu un piegādātu klientiem.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis