40 EUR bezriska likme
Saņemt

Lomažs ar daudzpusīgu sniegumu kaldina vienības panākumu

7. maijs, 2021, 22:47

Latvijas basketbolists Rihards Lomažs piektdien guva 14 punktus un palīdzēja savai komandai “Gottingen” izcīnīt uzvaru Vācijas bundeslīgas spēlē.

“Gottingen” viesos ar 106:84 (22:22, 17:31, 30:24, 23:21) uzvarēja Bambergas “Brose”.

Lomažs nospēlēja 32 minūtes un sešas sekundes, kuru laikā guva 14 punktus un četrreiz rezultatīvi piespēlēja. Basketbolists grozā raidīja četrus no sešiem divpunktu un divus no četriem trīspunktu metieniem. Tāpat viņš izcīnīja vienu atlēkušo bumbu, reizi pārtvēra bumbu, pieļāva divas kļūdas un nopelnīja trīs personīgās piezīmes.

Lūks Nelsons uzvarētāju labā guva 22 punktus un piecreiz rezultatīvi piespēlēja, bet Nelsons Veidemans pievienoja 18 punktus un septiņas reizes rezultatīvi piespēlēja. Bambergas klubā Čeiss Fīlers izcēlās ar 16 punktiem.

Getingenas komanda ar 13 uzvarām 32 spēlēs bundeslīgā ieņem 11.vietu 18 klubu konkurencē.

Lomažs “Gottingen” rindas papildināja pēc līgumsaistību pārtraukšanas ar Eirolīgā spēlējošo Francijas klubu Vilērbānas ASVEL.

Autors
LETA
Nacionālā informācijas aģentūra, kas rada uzticamu saturu un sniedz individualizētus pakalpojumus profesionāliem informācijas lietotājiem. Mūsu galvenā vērtība ir pieredzējusī 150 darbinieku komanda. LETA ik dienu rūpējas par to, lai pārbaudītu un no milzīgās informācijas plūsmas atlasītu un piegādātu klientiem.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis