Logans Pols bravūrīgi norāda uz Meivezera vecumu

Likme TV 17.05.21, 13:03

Pirms 6. jūnijā gaidāmās boksa paraugcīņas starp bijušo pasaules čempionu Floidu Meivezeru un “Youtuberi” Loganu Polu, influenceris atgādinājis par abu vecuma atšķirību un to, ka Polam nav nekas, ko zaudēt.

Pievienojies Betsafe jau šodien un iegūsti

50 EURvērtas likmes

Abu tikšanās būs kā paraugcīņa ar maksimums astoņiem raundiem un tā notiks Miami, ASV.

“Šī cīņa nozīmē daudz manai ģimenei, maniem atbalstītājiem, visiem, kas uzskata, ka viņi dzīvē neko nevar sasniegt,” stāstīja Logans Pols.

Influenceris diez gan bravūrīgi atgādināja par abu bokseru vecuma atšķirībām: “Man nav ko zaudēt. Un brīdī, kad satiekas atlēts, kam nav ko zaudēt ar tādu, kurš var zaudēt visu… Man ir bail par vectēvu.”

44 gadus vecais bokseris šogad kļuva par vectēvu. Kaut arī Meivezers savu profesionālo karjeru ir noslēdzis ar rekordu 50-0, tomēr viņš ar entuziasmu skatās uz paraugcīņu.

“Viņam ir milzīga sekotāju bāze. Viņš ir liels, spēcīgs puisis. Šis ir jautri, izklaidējoši. Tas ir tas, ko viņš dara sociālajos medijos,” par pretinieku izteicās amerikānis.

Logans Pols profesionālajā boksā aizvadījis vienu cīņu, kad pēc tiesnešu lēmuma piekāpās zināmajam britu “Youtuberim”, reperim un bokserim KSI.

Lielākais starta sporta bonuss Latvijā!

Līdz 150 EURNaudas atmaksa sporta likmēm

Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
Palielināts koeficients 35,00 par pirmo veikto iemaksu! SAŅEMT