Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Logans Pols bravūrīgi norāda uz Meivezera vecumu

Floids Meivezers un Logans Pols, likmetv
17. maijs, 2021, 13:03
Floids Meivezers un Logans Pols | Foto: Insider

Pirms 6. jūnijā gaidāmās boksa paraugcīņas starp bijušo pasaules čempionu Floidu Meivezeru un “Youtuberi” Loganu Polu, influenceris atgādinājis par abu vecuma atšķirību un to, ka Polam nav nekas, ko zaudēt.

Abu tikšanās būs kā paraugcīņa ar maksimums astoņiem raundiem un tā notiks Miami, ASV.

“Šī cīņa nozīmē daudz manai ģimenei, maniem atbalstītājiem, visiem, kas uzskata, ka viņi dzīvē neko nevar sasniegt,” stāstīja Logans Pols.

Influenceris diez gan bravūrīgi atgādināja par abu bokseru vecuma atšķirībām: “Man nav ko zaudēt. Un brīdī, kad satiekas atlēts, kam nav ko zaudēt ar tādu, kurš var zaudēt visu… Man ir bail par vectēvu.”

44 gadus vecais bokseris šogad kļuva par vectēvu. Kaut arī Meivezers savu profesionālo karjeru ir noslēdzis ar rekordu 50-0, tomēr viņš ar entuziasmu skatās uz paraugcīņu.

“Viņam ir milzīga sekotāju bāze. Viņš ir liels, spēcīgs puisis. Šis ir jautri, izklaidējoši. Tas ir tas, ko viņš dara sociālajos medijos,” par pretinieku izteicās amerikānis.

Logans Pols profesionālajā boksā aizvadījis vienu cīņu, kad pēc tiesnešu lēmuma piekāpās zināmajam britu “Youtuberim”, reperim un bokserim KSI.

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis