Lilards uzstāda jaunu izslēgšanas spēļu rekordu, bet komanda nespēj uzvarēt

Deimians Lilards, likmetv
2. jūnijs, 2021, 7:35
Deimians Lilards | Foto: Rip City Project

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Portlendas “Trail Blazers” līderis Deimians Lilards, šonakt sasniedza jaunu realizēto trīs punktu metienu rekordu līgā “play-off” spēlēs, vēsta ESPN.

Spēlē pret Denveras “Nuggets” bija nepieciešami divi pagarinājumi, lai noskaidrotu spēcīgāko komandu. Ar 147:140 pārāki izrādījās Denveras basketbolisti.

Zaudētāju rindās lielisku maču aizvadīja Deimians Lilards, kurš uz laukuma pavadīja 52 no 58 minūtēm, tajās uzstādot jaunu NBA rekordu vienā izslēgšanas spēlē realizēto tālmetienu skaitā. Basketbolists trāpīja 12 metienus trīs punktu vērtībā un no spēles realizēja 17 no 24 metieniem, bet ar to nepietika, lai pārspētu “Nuggets”.

Iepriekšējais rekords piederēja Goldensteitas “Warriors” spēlētājam Klejam Tomsonam, kurš 2016. gada sestajā mačā, sērijā pret Oklahomas “Thunder” realizēja 11 trīspunktu metienus.

Amerikānis ar šo lielisko spēli sekmēja savas komandas divas atspēlēšanās, pirmo pamatlaika pēdējās minūtēs, bet otro pirmajā papildlaikā, kad komanda atspēlējās no -9 un panāca otro pagarinājumu.

Rekordu saspēles vadītājam izdevās labot, kad atlikušas bija trīs minūtes un 47 sekundes otrajā papildlaikā.

Denveras “Nuggets” treneris Maikls Malouns nekautrējās slavēt pretinieku zvaigzni: “Deimians Lilards bija supercilvēks šodien.”

Pēc šīs spēles rezultāts sērijā kļuvis 3-2 “Nuggets” labā. Nākamā spēle tiks aizvadīta naktī uz piektdienu plkst. 3:00 Portlendā.