40 EUR bezriska likme
Saņemt

Latvijas vārtsargs noslēdz līgumu ar “Devils” fārmklubu

Mareks Mitens, likme.tv
7. aprīlis, 2021, 9:09
Mareks Mitens | Foto: WCHA

Latvijas vārtsargs Mareks Mitens noslēdzis līgumu ar Amerikas Hokeja līgas (AHL) komandu Bingemtonas “Devils”, informē hokejista iepriekš pārstāvētā Augšezera Štata universitātes vienība “Lakers”.

23 gadus vecais Mitens iepriekšējos četrus gadus pavadīja Nacionālās koledžu sporta asociācijas (NCAA) čempionātā, pārstāvot “Lakers” komandu.

Savā pēdējā sezonā koledžu hokejā Mitens 25 spēlēs vidēji ielaida 1,96 ripas un atvairīja 93,0% metienu, abos statistikas rādītājos atrodoties labāko desmitniekā.

Ventspilnieks aizvadītajā sezonā vienu reizi tika atzīts par mēneša labāko vārtsargu un trīs reizes – par nedēļas labāko vārtsargu Rietumu koledžu hokeja asociācijas (WCHA) divīzijā.

ASV pirms spēlēšanas NCAA Mitens gadu pavadīja Ziemeļamerikas Hokeja līgā (NAHL), kurā kļuva par vicečempioni. Mitens tika atzīts par līgas labāko vārtsargu un arī visas līgas labāko spēlētāju.

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Ņūdžersijas “Devils” fārmklubs Bingemtonas “Devils” AHL Ziemeļu divīzijā ieņem pēdējo vietu starp septiņām vienībām.

Autors
LETA
Nacionālā informācijas aģentūra, kas rada uzticamu saturu un sniedz individualizētus pakalpojumus profesionāliem informācijas lietotājiem. Mūsu galvenā vērtība ir pieredzējusī 150 darbinieku komanda. LETA ik dienu rūpējas par to, lai pārbaudītu un no milzīgās informācijas plūsmas atlasītu un piegādātu klientiem.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis