40 EUR bezriska likme
Saņemt

Latvijas vadošās tenisistes saglabājušas savu pozīciju reitingā

Aļona Ostapenko, likmetv
19. aprīlis, 2021, 11:11
Aļona Ostapenko | Foto: Tennis World USA

Latvijas tenisistes Anastasija Sevastova un Aļona Ostapenko pirmdien atjaunotajā WTA rangā aizvien atrodas attiecīgi 47. un 52.vietā.

Aizvadītajā nedēļā abas vadošās valsts tenisistes palīdzēja Latvijas izlasei Billijas Džīnas Kingas kausa turnīrā uzvarēt Indiju, bet sniegums šajās spēlēs netiek ņemts vērā WTA rangā. Iepriekš Sevastova Čārlstoundas “WTA 500” turnīrā nepārvarēja otro kārtu. Pirmdien Sevastova aizvien atrodas 47.pozīcijā.

Arī Ostapenko saglabājusi savu pozīciju un ierindojas 52.vietā, taču vēl viena Latvijas izlases spēlētāja Diāna Marcinkēviča atkāpusies par divām vietām (WTA 277.). Daniela Vismane zaudējusi 11 pozīcijas (501.), Kamilla Bartone pakāpusies augstāk par trim vietām (708.), bet Sabīne Rutlauka aizvien ir 888. Margarita Ignatjeva pacēlusies par 26 vietām (969.), bet Elza Tomase (1113.) un Darja Semeņistaja (1144.) attiecīgi zaudējušas četras un trīs pozīcijas.

Vadošajā desmitniekā izmaiņas nav notikušas. Līdere aizvien ir austrāliete Ešlija Bārtija, viņai seko japāniete Naomi Osaka, rumāniete Simona Halepa, amerikāniete Sofija Kenina, ukrainiete Jeļina Svitoļina, kanādiete Bjanka Andresku, baltkrieviete Arina Sabaļenka, amerikāniete Serēna Viljamsa un čehiete Karolīna Plīškova, bet vadošo desmitnieku noslēdz vēl viena čehiete Petra Kvitova.

Dubultspēļu rangā Ostapenko aizvien ieņem 19.vietu, bet Sevastova (160.) un Marcinkēviča (327.) zaudējušas vienu pozīciju. Vismane (782.) noslīdējusi 73 vietas zemāk, Semeņistajai (821.) trīs pozīciju kāpums, kamēr par vietu augstāk atrodas Ignatjeva (918.) un Bartone (935.).

Autors
LETA
Nacionālā informācijas aģentūra, kas rada uzticamu saturu un sniedz individualizētus pakalpojumus profesionāliem informācijas lietotājiem. Mūsu galvenā vērtība ir pieredzējusī 150 darbinieku komanda. LETA ik dienu rūpējas par to, lai pārbaudītu un no milzīgās informācijas plūsmas atlasītu un piegādātu klientiem.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis