40 EUR bezriska likme
Saņemt

Latvijas U18 hokeja izlase uzzinājusi grupu nākamajam PČ

Latvijas U18 izlase, likmetv
7. maijs, 2021, 11:09
Latvijas U18 izlase | Foto: LHF

Latvijas U-18 vīriešu hokeja izlase 2022.gada pasaules čempionāta elites divīzijā spēlēs vienā apakšgrupā ar šogad meistarsacīkstēs uzvarējušajiem kanādiešiem.

Jau ziņots, ka Kanādas U-18 vīriešu hokeja izlase ceturtdien Frisko, ASV, triumfēja pasaules čempionāta elites divīzijas turnīrā, izcīnot pirmo titulu kopš 2013.gada. Kanādieši hokeja klasikā finālā ar rezultātu 5:3 pārspēja savus vienaudžus no Krievijas.

Pēc čempionu noskaidrošanas kļuva zināms arī 2022.gada meistarsacīkšu apakšgrupu sadalījums.

A apakšgrupā spēlēs Kanāda, Somija, ASV, Šveice un Latvija, bet B apakšgrupā cīnīsies Krievija, Zviedrija, Baltkrievija, Čehija un Vācija.

2022.gada čempionāts iecerēts no 21.aprīļa līdz 1.maijam.

Jau ziņots, ka Latvijas izlase zaudēja visās četrās apakšgrupas spēlēs un ceturtdaļfinālam nekvalificējās. Latvieši tika klasificēti devītajā vietā desmit komandu konkurencē, apsteidzot Vāciju. Nākamgad elites divīzijā spēlēs tās pašas izlases, kas šogad, bet, ja būs atgriešanās pie iepriekšējā formāta, tad desmitās vietas īpašniecei būs jāpamet augstākais ešelons.

Autors
LETA
Nacionālā informācijas aģentūra, kas rada uzticamu saturu un sniedz individualizētus pakalpojumus profesionāliem informācijas lietotājiem. Mūsu galvenā vērtība ir pieredzējusī 150 darbinieku komanda. LETA ik dienu rūpējas par to, lai pārbaudītu un no milzīgās informācijas plūsmas atlasītu un piegādātu klientiem.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis