40 EUR bezriska likme
Saņemt

Kūmans: Mēs esam ceļā, lai “Barcelona” būtu tur, kur bija kādreiz

Ronalds Kūmans, likmetv
23. maijs, 2021, 13:18
Ronalds Kūmans | Foto: Goal

“Barcelona” galvenais treneris Ronalds Kūmans uzskata, ka vienība tuvojas tam līmenim, kādā bija agrāk, to nīderlandiešu speciālists pēc sezonas noslēguma paziņojis savā “Instagram” profilā.

“Sezonu noslēdzām ar panākumu. Skatoties pagātnē, ļoti daudz, kas ar vienību ir noticis. Mēs esam ceļā, lai “Barcelona” būtu tur, kur bija kādreiz,” vēstīja trenera ieraksts.

Jāatgādina, ka Katalonijas klubs izskata iespēju nomainīt Kūmanu trenera amatā, vienīgajam veidam, kā holandietis amatu var saglabāt esot, ja vienība nespēs atrast pienācīgu aizvietotāju.

“Barcelona” sezona noslēdza ar 1:0 panākumu pret “Eibar” un trešo pozīciju līgas tabulā. Šī bija ļoti grūta sezona, kuru pavadīja nepārtrauktas runas par vienības līdera Lionela Mesi iespējamo došanos prom, taču tagad paziņots, ka argentīnietis paliks vienībā.

Vienībai ir pamatīgas finansiālās problēmas, kas starpsezonā būs jāatrisina, lai varētu pastiprināt komandas sastāvu. Kluba prezidents Hoans Laporta plāno atbrīvoties no virknes spēlētāju, lai labotu šo situāciju.

Standings provided by Sofascore
Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
4/5
1 balss