5 X 10 EUR bezriska likmes
Saņemt

Kūmans: Mēs esam ceļā, lai “Barcelona” būtu tur, kur bija kādreiz

Ronalds Kūmans, likmetv
23. maijs, 2021, 13:18
Ronalds Kūmans | Foto: Goal

“Barcelona” galvenais treneris Ronalds Kūmans uzskata, ka vienība tuvojas tam līmenim, kādā bija agrāk, to nīderlandiešu speciālists pēc sezonas noslēguma paziņojis savā “Instagram” profilā.

“Sezonu noslēdzām ar panākumu. Skatoties pagātnē, ļoti daudz, kas ar vienību ir noticis. Mēs esam ceļā, lai “Barcelona” būtu tur, kur bija kādreiz,” vēstīja trenera ieraksts.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ronald Koeman (@ronaldkoeman)

Jāatgādina, ka Katalonijas klubs izskata iespēju nomainīt Kūmanu trenera amatā, vienīgajam veidam, kā holandietis amatu var saglabāt esot, ja vienība nespēs atrast pienācīgu aizvietotāju.

“Barcelona” sezona noslēdza ar 1:0 panākumu pret “Eibar” un trešo pozīciju līgas tabulā. Šī bija ļoti grūta sezona, kuru pavadīja nepārtrauktas runas par vienības līdera Lionela Mesi iespējamo došanos prom, taču tagad paziņots, ka argentīnietis paliks vienībā.

Vienībai ir pamatīgas finansiālās problēmas, kas starpsezonā būs jāatrisina, lai varētu pastiprināt komandas sastāvu. Kluba prezidents Hoans Laporta plāno atbrīvoties no virknes spēlētāju, lai labotu šo situāciju.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Mēs izvēlamies

Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs! SAŅEMT
5 x €10 likmes bez riska! + Pasaules kausa piedāvājumi
Negaidi! Pievienojies jautrībai!
Saņemt bonusu