40 EUR bezriska likme
Saņemt

Kulda ar divām rezultatīvām piespēlēm DEL līgā kaldina “Ice Tigers” uzvaru

28. marts, 2021, 21:30

Latvijas aizsargs Artūrs Kulda svētdien Vācijas augstākās hokeja līgas (DEL) spēlē izcēlās ar divām rezultatīvām piespēlēm un palīdzēja Nirnbergas “Ice Tigers” komandai izcīnīt uzvaru.

“Ice Tigers” mājās ar 3:1 (2:0, 1:1, 0:0) uzvarēja Brēmerhāfenes “Fischtown Pinguins”.

Kulda rezultatīvi piespēlēja komandas pirmo vārtu guvumā pirmā perioda piektajā minūtē, bet otro punktu hokejists nopelnīja teju 20 minūtes vēlāk, kad Brets Poloks panāca 3:1.

Latvijas hokejists šajā spēlē laukumā pavadīja 23 minūtes un 37 sekundes, kuru laikā reizi meta pa vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes par klupināšanu un spēli noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +2.

Kulda bija vienīgais “Ice Tigers” hokejists, kurš šajā spēlē nopelnīja vairāk par vienu rezultativitātes punktu.

“Ice Tigers” ar 23 punktiem 28 spēlēs ir pārliecinoši pēdējā vietā starp deviņām Dienvidu grupas vienībām.

DEL regulārajā čempionātā 14 komandas sadalītas divās grupās – Ziemeļu un Dienvidu. Savas grupas ietvaros komandas aizvadīs četras savstarpējās spēles, bet ar otras grupas vienībām būs pa diviem savstarpējiem mačiem. Izslēgšanas turnīrā iekļūs katras grupas četras spēcīgākās komandas.

Autors
LETA
Nacionālā informācijas aģentūra, kas rada uzticamu saturu un sniedz individualizētus pakalpojumus profesionāliem informācijas lietotājiem. Mūsu galvenā vērtība ir pieredzējusī 150 darbinieku komanda. LETA ik dienu rūpējas par to, lai pārbaudītu un no milzīgās informācijas plūsmas atlasītu un piegādātu klientiem.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis