Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Krievijas izlases uzbrucēju apmierina dzīve “burbulī”

Ivans Morozovs, likmetv
22. maijs, 2021, 12:25
Ivans Morozovs | Foto: Krievijas hokeja federācija

Krievijas hokeja izlases uzbrucējs Ivans Morozovs pastāstījis par dzīvi “burbulī”.

“Apstākļi ir normāli, divas dienas nācās izturēt, treniņi mums bija diez gan nopietni. Visā kopumā nekas briesmīgs – sēdi numurā, skaties seriālus, ēd. Ēdiens tiek pienests. Baro labi, nesūdzos. Esmu paņēmis līdzi dažas grāmatas, ko sarakstījis Puškins un Gorkijs,” par apstākļiem hokejists nesūdzas.

Uzbrucējs bijis ļoti priecīgs, ka viesnīcā ir iespējams atvērt logu: “Skats pa logu nav nekas īpašs, uz pilsētu. Nekādu lielu celtņu, parasts skats. Labi, ka var atvērt logu un ielaist svaigu gaisu. Čehijā nebija iespējams tos atvērt.”

“Viss gads bija tāds dīvains, bet kā ir, tā ir. Protams, es šo atcerēšos visu dzīvi. Atceros, kā izkāpām uz ledus (aut. Pasaules jauniešu čempionātā 2019. gadā) Kanādā un visa arēna “ierēcās”. Šeit nekā tāda nebūs,” par skatītāju pastāstīja Morozovs.

Krievijas Olimpiskās komitejas komanda pirmajā čempionāta mačā ar 4:3 pārspēja Čehijas izlasi, bet šodien 16:15 tā tiksies ar grupas pastarīšiem, Lielbritāniju.

Krievijas hokejisti spēlē A grupā ar Lielbritāniju, Čehiju, Zviedriju, Šveici, Dāniju, Baltkrieviju un Slovākiju. Apakšgrupa savas spēles aizvada Olimpiskajā sporta centrā.

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis