40 EUR bezriska likme
Saņemt

Krievijas izlasei žaketē būs iešūts patriotisks uzraksts

Vladislavs Tretjaks, likmetv
20. maijs, 2021, 11:59
Vladislavs Tretjaks | Foto: Krievijas hokeja federācija

Krievijas hokeja federācijas prezidents Vladislavs Tretjaks atklājis, ka gaidāmajā pasaules čempionātā, katram izlases hokejistam žaketē būs iešūts uzraksts “Krievija manā sirdī”.

“Galvenais, lai hokejisti atceras, ko viņi pārstāv. Mums radās ideja, ka katram spēlētājam varētu iešūt uzrakstu “Krievija manā sirdī”. Šī iemesla dēļ mūsu sportisti atcerēsies par ko fano mūsu līdzjutēji un, ko viņi pārstāv,” paziņoja federācijas prezidents.

Atgādinām, ka pasaules čempionātā Krievijas izlase nedrīkst izmantot savu ģērboni, karogu vai citus nacionālos simbolus pēc Krievijas diskvalificēšanas no visiem sporta pasākumiem pēc Pasaules antidopinga aģentūras lēmuma.

Krievijas himnas vietā skanēs fragments no Pjotra Čaikovska koncerta klavierēm un orķestrim.

Pasaules čempionātā Krievija spēlēs A grupā kopā ar Lielbritāniju, Zviedriju, Šveici, Čehiju, Dāniju, Slovākiju un Baltkrieviju.

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis