40 EUR bezriska likme
Saņemt

Krievijas hokeja zvaigzne nespēlēs PČ

Artēmijs Panarins, likmetv
21. aprīlis, 2021, 15:47
Artēmijs Panarins | Foto: TT NYHETSBYRÅN

Nacionālās hokeja līgas (NHL)  kluba Ņujorkas “Rangers” krievu uzbrucējs Artēmijs Panarins nespēlēs PČ hokejā, kas risināsies Rīgā no 21. maija līdz 6. jūnijam.

“Tas, ka spēlētājs izlasē nebūs ir skaidri zināms gandrīz par 100% un tam par iemeslu kalpo divi iemesli – pasaulē valdošā situācija un NHL izspēles sistēma sezonai, kā arī nesenie Andreja Nazarova izteikumi par hokejistu,” vēsta Krievijas ziņu portāls “ria”.

Februarī bijušais Podoļskas “Vityaz” treneris Nazarovs apgalvoja, ka Panarins 2011. gadā Rīgā esot piekāvis 18 gadīgu meiteni. Šo apsūdzību dēļ krievu uzbrucējs izlaida vairākas spēles ar savu komandu un treniņos atgriezās vien 10. martā.

Šosezon aizvadītās 35 regulārās sezonas spēlēs “Rangers” kreisās malas uzbrucējs guvis 52 punktus (16+36) un pozitīvu lietderības koeficientu +16.

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis