Konors Makdeivids: Man ir tikai 24 gadi, viss vēl ir priekšā

Avatar 26.05.21, 15:33

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Edmontonas “Oilers” superzvaigzne Konors Makdeivids padalījies ar savām domām pēc komandas izkrišanas no Stenlija kausa izcīņas.

Jauns totalizators Latvijā!

40 EURvērtas likmes tieši Tev

Edmontonas vienība “play-off” pirmajā kārtā, sērijā ar 0-4 atzina Vinipegas “Jets” pārākumu. Sarunā ar Timu Kempbelu spēlētājs pastāstīja domas par savu un komandas sasniegto šajā sezonā.

“Man ir tikai 24 gadi, viss vēl ir priekšā, ir uz ko tiekties. Neskatoties uz savu vecumu, man šķiet, ka es līgā esmu jau ilgi, bet es vēl esmu jauns un labākie gadi vēl ir tikai priekšā.”

“Šosezon komandā paaugstinājušies ir standarti, ar to viss arī sākas, atmosfēru komandas iekšienē, attieksmi vienam pret otru. Pirms dažiem gadiem mani apmierināja iespēja uzspēlēt četras spēles izslēgšanas mačos, šobrīd neesmu labā noskaņojumā. Mēs gribas sasniegt vairāk, gribam strādāt vairāk, lai reiz paceltu virs savas galvas kausu,” hokejists teica par komandas iekšējo atmosfēru.

Makdeivids atklāja, ka tic šim sastāvam: “Mums ir ļoti spēcīgs komandas kodols. Ar tiem puišiem esmu uzaudzis un  mēs vēlamies iet šo ceļu kopā un izdarīt visu pareizi. Spēlējot ar viņiem es jūtos īpaši. Es domāju, ka mēs vēl joprojām esam tālu no titula, bet esam kļuvuši labāki.”

“Oilers” regulāro sezonu noslēdza ar 72 gūtiem punktiem un otro vietu savā divīzijā.

Pievienojies Betsafe jau šodien un iegūsti

50 EURvērtas likmes

Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 100% naudas atgriežanu līdz pat 40€ SAŅEMT