Kolumbusai atkal būs latviešu vārtsargu duets

Jonass Korpisalo, likmetv
27. aprīlis, 2021, 18:44
Jonass Korpisalo | Foto: NHL

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Kolumbusas “Blue Jackets” somu vārtsargs Jonass Korpisalo pēc savainojuma gūšanas svētdienas spēlē šosezon laukumā vairs nedosies, ziņo Kolumbusas klubs savā tīmekļa vietnē.

Jau ziņots, ka svētdien “Blue Jackets” viesos pagarinājumā ar 3:4 (2:1, 0:1, 1:1, 1:0) piekāpās iepriekšējās sezonas Stenlija kausa ieguvējai Tampabejas “Lightning” un piedzīvoja devīto zaudējumu pēc kārtas.

Trešajā trešdaļā pēc nospēlētām divām minūtēm un 21 sekundes savainojuma dēļ laukumu atstāja viesu ripu ķērājs Korpisalo, kura vietu vārtos ieņēma Latvijas ripu ķērājs Elvis Merzļikins.

“Vārtsargs Korpisalo atlikušo sezonu izlaidīs ar ķermeņa lejasdaļas savainojumu,” vēstīts kluba tīmekļa vietnē.

Somu vārtsarga savainojuma dēļ no Amerikas Hokeja līgas (AHL) vienības Klīvlendas “Monsters” uz NHL komandas rezerves sastāvu pirmdien tika izsaukts otrs latvietis Matīss Kivlenieks.

Kivlenieks pagājušajā nedēļā jau bija izsaukts uz “Blue Jackets” rezerves sastāvu, bet vēlāk atgriezās “Monsters” rindās.

“Blue Jackets” ar 40 punktiem 50 spēlēs ir pēdējā starp astoņām Centrālās divīzijas komandām un jau zaudējusi cerības iekļūt “play-off” turnīrā.

Ierasti NHL regulārajā čempionātā komandas katra aizvada pa 82 mačiem, taču šajā sezonā līdz 16.maijam vienības katra izspēlēs 56 dueļus.