40 EUR bezriska likme
Saņemt

Kivlenieks dosies uz izlasi, ar Balceru risinās sarunas

Matīss Kivlenieks, likmetv
10. maijs, 2021, 17:06
Matīss Kivlenieks | Foto: Aaron Doster-USA TODAY Sports

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Kolumbusas “Blue Jackets” latviešu vārtsargs Matīss Kivlenieks pievienosies izlases nometnei, kā arī rit sarunas ar Sanhosē “Sharks” pārstāvi –  Rūdolfu Balceru, ziņo portāls “Sportacentrs.com”.

Pēc  “Sportacentrs.com” pieejamās informācijas šodien apstiprināta Kivlenieka pievienošanās nacionālās izlases nometnei. No okeāna otras puses gaidāms arī Kristiāns Rubīns un Jānis Jakss. Šobrīd rit sarunas arī par Rūdolfa Balcera potenciālo pievienošanos izlases treniņnometnei.

Nometnes paplašinātajā sarakstā iekļauti 39 spēlētāji, četri vārtsargi, 14 aizsargi un 21 uzbrucējs. Pirms Rīgā notiekošā Pasaules čempionāta Latvijas izlasei paredzētas vēl divas pārbaudes spēles 14. un 15. maijā pret Šveices izlasi.

Pirmā spēle čempionātā gaidāma 21. maijā, kad mūsējie tiksies ar Kanādas izlasi. Vēl Latvijas grupā ir Kazahstāna, Itālija, ASV, Norvēģija, Somija un Vācija.

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis